Kategoriler
Genel

Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek)

Obama ve CIA’sı Arap Baharı’nın en etkili mimarlarından biriydi.Batı, orada iktidardakilere (Suriye’nin Esad veya Mummar Gadaffi örnekleri) karşı Orta Doğu’da bir bölge çapında silahlı ayaklanmanın göçmen krizi yaratacağını biliyordu.

Ve bu göçmenler nereye giderler ????

Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri.

Avrupa’da bu göçmenler refahla bombalandı ve Batı Toplumuna asimile olmaktan ve aynı zamanda kendi sosyal statülerini geliştirmekten caydırıldı. Doğal olarak, onlara özgür bok veren siyasi partilere oy vereceklerdi.

Aynı ölçekte olmasa da, bazı ABD eyaletlerinde benzer politikalar getirildi.

“Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek)” için 6 yanıt

Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 20-05-2020 20:55:14

Kilis merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 21-05-2020 19:37:46

Adıyaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-05-2020 11:17:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir