Obama ve CIA’sı Arap Baharı’nın en etkili mimarlarından biriydi.Batı, orada iktidardakilere (Suriye’nin Esad veya Mummar Gadaffi örnekleri) karşı Orta Doğu’da bir bölge çapında silahlı ayaklanmanın göçmen krizi yaratacağını biliyordu.

Ve bu göçmenler nereye giderler ????

Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri.

Avrupa’da bu göçmenler refahla bombalandı ve Batı Toplumuna asimile olmaktan ve aynı zamanda kendi sosyal statülerini geliştirmekten caydırıldı. Doğal olarak, onlara özgür bok veren siyasi partilere oy vereceklerdi.

Aynı ölçekte olmasa da, bazı ABD eyaletlerinde benzer politikalar getirildi.

Author

103 Comments

1. Merhaba herkese sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 20-05-2020 20:55:14

3. Kilis merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 21-05-2020 19:37:46

4. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Adıyaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-05-2020 11:17:59

6. Giresun merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler 31-05-2020 12:56:24

7. Diyarbakır merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa inan ki çok iyi, tebrikler 01-06-2020 23:41:35

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, tebrikler 23-06-2020 07:28:31

12. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 21:21:22

13. Merhaba herkese sayfa valla hayran edici, facebookta paylaştım

14. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

15. Edirne merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım 05-07-2020 16:22:31

16. Merhaba web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Muğla merkezden ben gaye. Slm paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 13-07-2020 03:11:47

18. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, sağolun

19. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-07-2020 13:59:13

20. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 24-07-2020 23:34:15

21. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 03-08-2020 06:03:27

22. Slm web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Selamın aleyküm web siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım

24. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Selam web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım

26. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

27. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 21:13:43

28. merhaba arkadaşlar siten inanki güzel, facebookta paylaştım

29. Bartın merkezden ben ali. Slm web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım 13-08-2020 23:40:29

30. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 05:27:11

31. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Slm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun 19-08-2020 18:20:19

32. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

33. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2020 01:42:07

34. Merhaba herkese siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

35. Kilis merkezden ben ziya. Selamlar siteniz inan ki güzel, sağolun 03-09-2020 20:16:23

36. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

37. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, face de paylaştım 08-09-2020 06:55:19

38. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım 08-09-2020 19:17:32

39. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

40. Yalova merkezden ben Emine. Mrb sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler 18-09-2020 05:09:26

41. Merhaba herkese sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 05:36:21

43. Uşak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım 30-09-2020 22:30:52

44. Sivas merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:29:51

45. Mrb siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım

46. Sakarya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 13:16:16

47. Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

48. Ankara merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 28-10-2020 02:12:45

49. Isparta merkezden ben . Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 03-11-2020 06:52:27

50. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

51. Rize dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 333

52. Mrb web siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

53. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 334

54. Malatya dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Selamlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 474

55. Yozgat merkezden ben doruk. Mrb paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 01-12-2020 13:00:58

56. Aksaray dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Slm paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 490

57. Bartın merkezden ben emin. Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, sağolun 06-12-2020 14:22:49

58. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 122

59. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 332

60. Ardahan merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-12-2020 23:06:48

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, şukuladım , elif yılmaz – 341

62. Merhaba sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

63. Denizli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım 03-01-2021 14:04:10

64. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 396

65. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 197

66. Siirt merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, saolun 13-01-2021 13:29:25

67. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler

68. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

69. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

70. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-02-2021 02:03:17

71. Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

72. Çorum merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 20-02-2021 22:24:46

73. Antalya dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Merhaba herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , – 331

74. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

75. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

76. Ardahan dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 116

77. Bingöl dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Merhaba sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 173

78. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım

79. Kastamonu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım 21-03-2021 15:52:09

80. İstanbul dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Merhabalar sayfan cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 427

81. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun

82. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 149

83. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 9

84. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sağolun

85. Edirne merkezden ben ali. Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 18:29:31

86. İstanbul dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, teşekkürler , ziya – 140

87. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 29-04-2021 20:05:22

88. Giresun dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 405

89. Şırnak dan kimler var. Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) . Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 168

90. Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

91. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 309

92. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , hatice – 467

93. Bu konu : ” Arap Baharı, Ortadoğu’dan o dönemde siyasi bir partiye oy vermek isteyecek daha fazla insan ithal etmeyi planladı (örneğin ABD için Demokrat veya Britian için Emek) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 200

94. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, sağolun 13-06-2021 00:00:02

95. Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-06-2021 00:28:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link