Ben de şunu araştırmaya başladım:

“candida syncytin 1”

Neden? Çünkü aşının, sözde bol miktarda syncytin-1 yaratmak için tasarlanması gerektiğini söylüyorlar.

Bunu buldum:

https://journalarrb.com/index.php/ARRB/article/view/26673

“. SONUÇLAR VE TARTIŞMA Literatür analizi, virüsün hücreye nüfuz etmek için SU proteinine (glikosile edilmiş) ihtiyaç duyduğunu ortaya koydu. [10]. SU virüs proteini, 2 protein – SU ve TM içeren BLV zarf kompleksinin bir alt birimidir. Her iki protein de env geni tarafından kodlanır. SU, bir sinyal peptidi, bir prolin açısından zengin bölge ve iki Zn2 + bağlanma alanı içerir. SU proteininin amino asit dizisi yedi immünojenik bölge içerir. Ayrıca işlenmiş SU proteini, immünojenisitesini büyük ölçüde azaltan glikosile edilir. Zarf kompleksinin proteinlerinin yapısı ve işlevleri, incelemede ayrıntılı olarak açıklanmıştır. [11]. ** SU viral proteininin C-terminal yüzey kısmının ikincil yapısının, insan ERVW-1 proteinine (endojen retrovirüs grup W üye 1 veya sinsitin 1) oldukça benzer olduğu gösterilmiştir. [10 and our observation by Psi-Blast]ve bu amino asit dizilerinin benzerliği% 33’tür. Bu protein, retrovirüs proteinlerine benzer bir yapıya sahiptir ve hücre füzyonunu teşvik ederek plasental sinsityum oluşumunda önemli bir rol oynar **[12]. ResNet13 veritabanı ile moleküller arası etkileşim analizi, ERVW-1’e bağlı birkaç proteini tanımladı (Şekil 1). “

(Çalışmanın tamamını görmek için tam PDF’yi görüntülemeniz gerekir)

O halde sığır lösemisi hakkında biraz araştırma yapalım …

“Sığır lösemi virüsü (BLV), sığırlarda enzootik sığır lökoza neden olan bir retrovirüstür. İnsan T ‑ lenfotropik virüs tip 1 (HTLV-I) ile yakından ilgilidir. BLV, B ‑ lenfositlerinin genomik DNA’sına bir DNA ara ürünü (provirüs) veya entegre olmayan dairesel veya doğrusal formlarda bulunur.[2”

HUH…

“In general, BLV causes only a benign mononucleosis-like disease in cattle.”

As I read through that, wikipedia has this:

https://en.wikipedia.org/wiki/Bovine_leukaemia_virus_RNA_packaging_signal

… huh…

“Before its discovery, the location of the encapsidation (packaging) signal within the bovine leukaemia virus (BLV) was suggested by Manksy et al. to either be “between the major splice donor site (in the r region of the viral RNA) and the gag start codon or between the primer binding site (located just downstream of the 5’ LTR) and the gag start codon.”[2] 1994’te, Wisconsin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden araştırmacılar, viral replikasyon verimliliğinin etkilenip etkilenmeyeceğini belirlemek için silme analizi süreci boyunca BLV’nin çeşitli konumlarında mutasyonlar yaptılar. Gag geninin 5 ‘ucunda ve 5’ çevrilmemiş lider bölgesinde silmelerle yapılan mutantların sırasıyla replikasyonda 7 kat ve 50 kat azalma olduğunu buldular. Bunun tersine, gag geninin 3 ‘ucundaki silmelerle yapılan mutantlarda viral replikasyonda önemli bir azalma bulamadılar. Bu sonuçlar, BLV içinde başarılı RNA kapsüllemesi için gerekli iki bölge olduğunu göstermektedir “

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

GAG geni mi? COVID’de HIV gagı bulunamadı mı? Bu garipti.

sonra daha fazlası var: https://en.wikipedia.org/wiki/Mason-Pfizer_monkey_virus#Genome_structure

vb

“Eksojen ve endojen maymun betaretrovirüsleri, doğal olarak Macaque cinsinin çeşitli türlerine özgüdür. Betaretrovirüsler, Eski ve Yeni Dünya insan olmayan primatlar (maymunlar hariç), Sincap maymunu, Colobinae, koyun (Jaagsiekte koyun retrovirüsü) dahil olmak üzere çeşitli memeli konakçıları enfekte eder. ve keçiler (Enzootic nazal tümör virüsü).[15] Betaretrovirüs dizileri ayrıca insanlardan, keseli sıçanlardan ve farelerden de izole edilebilir.

HMM, yine o betakoronavirüsün etrafında dönüyoruz …

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0166093409002705

“1. MS hastalarının ve kontrollerin verileri, MSRV ve ERVWE1’in MS hastalarının beyninde ifade edildiğini, kanda sadece MSRV bulunduğunu gösterdi; MSRV, MSRV üreticisi bireylerin PBMC’leri tarafından kültürde salındı. Bu hücreler ifade edildi. anti-HERV-Wenv antikoru ile western blot boyama, aynı moleküler ağırlıkta (73 ve 61 kDa) iki bant saptadığından, sinsitin-1 ekspresyonunun yokluğunda tam MSRVenv geni, nihai, tamamen glikosile edilmiş zarf protein ürününe kadar. tamamen glikosile edilmiş ve kısmen glikosile edilmiş HERV-Wenv parçalanmamış proteinler. MSRVenv’in ötesinde DNA kopya sayıları, MS hastalarında sağlıklı insanlara göre daha bolken sinsitin-1 değişmedi. Bu bulgular, MSRV ve MS arasındaki bağı güçlendiriyor.

BUNU GERÇEKTEN YUKARIDAKİ PARAGRAFIN İKİ KEZ OKUYUN Tamam, peki, wtf …

Author

13 Comments

1. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım 08-03-2021 09:45:56

2. Antalya dan kimler var. Araştırdığım kabataslak covid şeyler, HERV’lere geri dönüyor, vs, daha da tuhaflaşıyor. . Selamlar web siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 266

3. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Araştırdığım kabataslak covid şeyler, HERV’lere geri dönüyor, vs, daha da tuhaflaşıyor. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , elif yılmaz – 65

4. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Muğla dan kimler var. Araştırdığım kabataslak covid şeyler, HERV’lere geri dönüyor, vs, daha da tuhaflaşıyor. . Merhaba sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 26

6. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım

7. Burdur merkezden ben memo. Selamlar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 18-03-2021 02:56:52

8. Çanakkale merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, şukuladım 21-03-2021 23:31:19

9. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım

10. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 27-03-2021 23:37:44

11. Van dan kimler var. Araştırdığım kabataslak covid şeyler, HERV’lere geri dönüyor, vs, daha da tuhaflaşıyor. . Selamlar sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 130

12. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link