Merhaba, umarım bunu göndermek için uygundur

Covid-19’u çevreleyen farklı görüşler hakkında bir üniversite projesi yapıyorum, yani aşılar, hükümetin bize söyledikleri, virüs yaratılmış olsun ya da olmasın. İnsanların görüşlerini paylaşması ve dinlenmesi için bir şans. Genellikle güçlü görüşleri olan insanlar bu şansı yakalayamazlar.

Bu bağlantı, herkes katılabilir. Yaklaşık 10 dakika süren bir anket – https://www.questionpro.com/t/ARTkmZk9ma

Etik olarak uygun şekilde onaylandı ve duruşum tamamen tarafsız. Ne düşündüğü söyle. Gerçekten takdir edilecektir. Yayınlanabileceğini umuyorum, bu yüzden bir dizi görüş almak gerçekten iyi olur ve dediğim gibi insanlara duyulacak bir platform verin. İlgilenebilecek birini tanıyorsanız, paylaşmaktan çekinmeyin.

Bana gerçekten yardımcı olur! Teşekkürler Leigh

Gönderen … leilei619
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Araştırma fırsatı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , ahmet – 83

2. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler , Gürbüz – 310

3. Osmaniye dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Hasan – 75

4. Van dan kimler var. Araştırma fırsatı . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler , memo – 477

5. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 07:10:25

6. Bilecik dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 349

7. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Araştırma fırsatı . Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 387

8. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 61

9. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Selamlar siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Araştırma fırsatı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 431

12. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, saolun

13. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

16. selamun aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. Kars dan kimler var. Araştırma fırsatı . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 78

18. selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun

19. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 205

20. Bilecik merkezden ben gaye. Slm web siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler 22-05-2021 06:04:00

21. Selam siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Araştırma fırsatı . Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 287

23. Eskişehir dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Aylin – 135

24. Manisa dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selam web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 19

25. Bu konu : ” Araştırma fırsatı ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki güzel, face de paylaştım , mehmet – 143

26. Bartın dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selam herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 102

27. Amasya dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 231

28. Bu konu : ” Araştırma fırsatı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 121

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link