Merhaba, umarım bunu göndermek için uygundur

Covid-19’u çevreleyen farklı görüşler hakkında bir üniversite projesi yapıyorum, yani aşılar, hükümetin bize söyledikleri, virüs yaratılmış olsun ya da olmasın. İnsanların görüşlerini paylaşması ve dinlenmesi için bir şans. Genellikle güçlü görüşleri olan insanlar bu şansı yakalayamazlar.

Bu bağlantı, herkes katılabilir. Yaklaşık 10 dakika süren bir anket – https://www.questionpro.com/t/ARTkmZk9ma

Etik olarak uygun şekilde onaylandı ve duruşum tamamen tarafsız. Ne düşündüğü söyle. Gerçekten takdir edilecektir. Yayınlanabileceğini umuyorum, bu yüzden bir dizi görüş almak gerçekten iyi olur ve dediğim gibi insanlara duyulacak bir platform verin. İlgilenebilecek birini tanıyorsanız, paylaşmaktan çekinmeyin.

Bana gerçekten yardımcı olur! Teşekkürler Leigh

Gönderen … leilei619
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Araştırma fırsatı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , ahmet – 83

2. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler , Gürbüz – 310

3. Osmaniye dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Hasan – 75

4. Van dan kimler var. Araştırma fırsatı . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler , memo – 477

5. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 07:10:25

6. Bilecik dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 349

7. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Araştırma fırsatı . Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 387

8. Batman dan kimler var. Araştırma fırsatı . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 61

9. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Araştırma fırsatı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 431

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link