Araştırma yardımı

Herkese merhaba,

Umarım bunu sormak yanlış abonelik değildir. Şimdiye kadar sessiz bir okuyucuydum. Kocam ve ben siyaset hakkında, özellikle koronavirüs ve aşı ile ilgili küçük bir tartışmaya girdik. Her ikimizin de gerçekten araştırmamızı yapması gerektiği sonucuna vardık (yani yorumları okumak yerine çalışmaları okumalı ve politikacı konuşmalarının seslerini dinlemeliyiz vs.). Bunu gerçekten yapmak istiyorum ama bu görevle uğraşıyorum. Nereye bakacağımı bilmiyorum. Ben almanyalıyım. Örneğin youtube veya google’a “koz” yazarsam, aynı haberleri sadece aynı kanallardan tekrar tekrar bulurum (MSNBC, CNN, …). Olasılığı düşündüğüm konulara basit bir Google aramasında komplo deniyor. Bu araştırmayı iyi bulmuyorum. Aynı şey Alman siteler için de geçerlidir. İpuçları varsa veya sitelerin bağlantılarını bulmakta zorlandıysanız ve bunları paylaşmak istiyorsanız, ya da belki de iyi bir kitap tanıyorsanız çok memnun olurum. Lütfen beni yanlış anlamayın: İşimi yapmanı gerçekten istemiyorum! Sadece biraz yardım alabilirim ve bunu istemenin denemeye değer olduğunu düşündüm.

Mutlu yıllar ve selamlar

“Araştırma yardımı” üzerine 12 yorum

1. Bingöl merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler 06-01-2021 14:17:01

2. Bartın dan kimler var. Araştırma yardımı . Selam web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 35

3. Bu konu : ” Araştırma yardımı ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 235

4. Bu konu : ” Araştırma yardımı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 477

5. Muğla dan kimler var. Araştırma yardımı . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 84

6. Niğde dan kimler var. Araştırma yardımı . selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 341

7. İzmir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 08-02-2021 16:29:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link