2011'de film yapımcısı ve araştırmacı gazeteci Jonathan Elinoff, 9/11 belgeselinin devamı için araştırma yapıyordu Yolsuzluğun Özü. Özellikle Kanada hapishanesinde olmadan önce 9/11 tahmin eden bir not yazan Deniz İstihbarat Ofisi (ONI) operatörü Delmart Vreeland'a odaklandı. Vreeland, 2004 yılında Colorado'da çocuk fuhuş suçlamalarından tutuklandı, Sonra Omaha'dan Franklin pedofil halkasındaki çocuklar gibi kişisel istismar öyküsü. Bu yüzden Elinoff, Vreeland'ın Colorado'nun uyuşturucu ve yeraltı seksine katılımının bir yolunu araştırmaya başladı … ve bunun onu nereye götüreceğini hayal bile edemezdi.

Vreeland soruşturmasında bir kaynak açarken, bir araba trafik ışığında ona çarptı ve neredeyse onu öldürdü. Birkaç ay sonra, yerel bir radyo şovu için özel bir araştırmacı olarak getirildi ve daha sonra arkadaşlar aniden ona nakit ve silah susturucu lisansı ile yaklaştı. Radyo şovuna alındıktan kısa bir süre sonra, Elinoff, erkek arkadaşı beyaz süpremacist Peter VanVolkinburg'un Denver polisleri tarafından kurulduğunu iddia ettiği eski bir kız arkadaşı tarafından çağrıldı. Denver polisi daha sonra Elinoff'u yetkilileri olarak teslim etmesini sağlamak için operatif olarak kullandı. Bundan kısa bir süre sonra VanVolkinburg'un avukatı Tom Henry, Elinoff'a yaklaştı ve ondan başka bir müşterisine yardım etmesini istedi. Elinoff kısa sürede Tom Henry'nin kendi müşterilerini kurmakta rol oynadığını fark etti ve Henry'nin de … Delmart Vreeland'ın avukatı olduğu şaşırtıcı keşfi yaptı.

Henry'nin bu diğer müşterisi Mark Seibel, trajik bir uyuşturucu bağımlılığı öyküsü, hapse girip çıkma ve 211 mürettebatı olarak bilinen beyaz üst düzey çeteyle ilişki kurdu (Colorado Düzeltme Dairesi başkanı Tom Clements'a isabet eden, rağmen şüpheler de var 11 Eylül'ün arkasındaki Hamburg hücresi ile ilişkili bir seks kölesi olarak hizmetçisi tuttuğu Suudi vatandaşı olan Homaidan al-Turki'nin rol oynadığı). Seibel Elinoff'a Arapahoe County Şerif'in Pat Sullivanefsanevi bir kolluk kuvveti, genç erkek ve erkeklerle seks yapmak, uyuşturucu kullanmak ve tecavüz etmekti. Elinoff, Sullivan'ın bir iğnede gizli bir subaya meth vermesini engelleyen yetkililerle sahne arkasında çalıştı ve onu Sullivan'ın sadece yaklaşık bir ay hizmet vermesine yol açan birkaç yetersiz suçlama getirdi. onun adı hapishane.

Ancak Elinoff'un soruşturması Sullivan ile durmadı. Eyaletin her yerinden insanlar ona bilgi vermeye devam etti ve iyi bir araştırmacı gazeteci gibi kazmaya devam etti:

• Sullivan'ın baskısından hemen sonra haber hikayeleri derleyen Elinoff, Colorado'daki diğer birçok kişinin (bazıları önde gelen bireyler) aynı anda yakalandığını veya kamu hayatını aynı anda bıraktığını ve Sullivan'ın daha büyük bir halka bağlandığını düşündürdü.

• VanVolkinburg'dan, araba hırsızlığı suçlamasıyla Ramada Inn otoparkında Tom Henry'nin yasadışı olduğu bir arabaya girdiğini öğrendi. söyledi onu içeri almak için. Ve sonra, yasadışı kişinin, Sullivan'ın cinsel karşılaşmalarının sözde olacağı politikacılar ve işadamları için popüler bir yer olan Ramada Inn'deki gece yöneticisi olduğunu keşfetti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Elinoff, Henry'nin aslında Vreeland'ı ve muhtemelen bu pedofil ağın işlerini ele alan bir CIA operatörü olduğundan şüphelenmeye başladı.

• Sullivan davasındaki gizli bir muhbirin, meth laboratuar ekipmanları ve çocukların nasıl cezbedileceği ile ilgili kılavuzları olan bir otel odası olduğunu buldu.

• Sullivan'ın geçmişinde Domuzlar Körfezi operasyonu sırasında Küba'ya seferler yapıldı; bu sırada orduda yıkım deneyimi olduğu iddia edildi; bu, Şerif'e terfi etmesinden kısa bir süre önce Arapahoe County'deki bomba ekibi lideri olarak ona iyi hizmet etmiş gibi görünüyordu (büyük davalarından biri Columbine soruşturmasıydı)

Elinoff'un soruşturması onu giderek daha fazla yırtıcı halka götürdü, istihbarat ve sürekli olarak dışarıda gizlenen organize suç bağlantıları vardı.

Bence herkes Elinoff'un Ryan Dawson ile yaptığı röportajı kontrol etmeli, burada bu hikayeyi ayrıntılı olarak anlatıyor:

Ve ayrıca onun Buzzsaw'a girin hakkında panel tartışması Dylan Avery ve diğerleriyle birlikte, Dawson'un röportajından önceki aydan itibaren.

Author

106 Comments

1. Bilecik merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 22-03-2020 05:04:10

2. Bursa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, şukuladım 22-03-2020 05:14:06

3. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

4. Çanakkale merkezden ben doruk. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-03-2020 23:06:40

5. Bingöl merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-03-2020 10:57:32

6. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz inanki iyi, şukuladım 31-03-2020 03:05:27

7. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

8. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, saolun 11-04-2020 15:43:10

9. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. Şanlıurfa merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-04-2020 00:53:38

11. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

12. Isparta merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2020 00:35:23

13. Erzurum merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 03:40:31

14. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 02-05-2020 02:05:58

15. Burdur merkezden ben gaye. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-05-2020 15:10:35

16. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

17. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, teşekkürler

18. Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 09-05-2020 11:51:49

19. Çankırı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun 09-05-2020 12:32:18

20. Slm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

21. Sivas merkezden ben Aylin. Selam siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 14:17:13

22. Ankara merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-06-2020 12:23:21

23. Sivas merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 15:16:40

24. Tunceli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten cidden güzel, sağolun 20-06-2020 16:17:03

25. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-06-2020 18:50:50

26. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

27. Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 05-07-2020 23:40:20

28. Selam paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

29. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-07-2020 11:49:49

30. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 05-08-2020 02:44:20

31. Düzce merkezden ben banu. Merhaba sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 07-08-2020 00:34:51

32. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

33. Artvin merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, sağolun 18-08-2020 18:11:22

34. Kars merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 26-08-2020 16:00:45

35. Bursa merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-09-2020 10:48:05

36. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

37. Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Selamlar web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, şukuladım

40. Merhabalar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

41. Burdur merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, saolun 11-09-2020 09:57:32

42. Çanakkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, şukuladım 03-10-2020 05:07:59

43. Manisa merkezden ben . Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-10-2020 12:16:42

44. Bartın dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 36

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Slm sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 377

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 182

47. Aydın dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 56

48. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım

49. Selam herkese siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

50. Yozgat dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 78

51. Zonguldak dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 460

52. Yalova merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 21-11-2020 00:07:11

53. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun

54. Manisa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 24-11-2020 17:11:40

55. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-11-2020 15:42:49

56. selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Mrb siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

58. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 466

59. Tekirdağ dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 59

60. Kilis dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , banu – 334

61. Samsun merkezden ben ali. Selamlar sayfan valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-01-2021 13:03:15

62. Bursa merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-01-2021 11:47:49

63. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok iyi, tebrikler , emin – 170

64. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

65. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 17-01-2021 18:42:11

66. Kırıkkale merkezden ben memo. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-01-2021 13:20:46

67. Kars dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 202

68. Isparta merkezden ben memo. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-02-2021 18:02:44

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 130

70. Malatya merkezden ben Aylin. Mrb siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-02-2021 15:10:03

71. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 155

73. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Mrb web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 280

75. Kilis dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, sağolun , ali – 450

76. Denizli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-03-2021 02:54:11

77. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, saolun , ahmet – 459

78. Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 15-03-2021 16:10:18

79. Eskişehir merkezden ben Emine. Mrb web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 17-03-2021 08:14:20

80. Ağrı dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Slm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 455

81. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden iyi, şukuladım , Hasan – 308

82. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-04-2021 00:27:24

83. Adana merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten inanki güzel, tebrikler 02-04-2021 16:43:15

84. Zonguldak dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 6

85. Erzincan merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 22:20:44

86. Ardahan dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 345

87. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 226

88. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 323

89. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 345

90. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 88

91. Karabük merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-04-2021 19:13:26

92. Çanakkale dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 343

93. Bu konu : ” Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. ” çok güzel. Mrb siten vallaha çok iyi, teşekkürler , Hasan – 190

94. Merhaba siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

95. Muş dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 240

96. Bolu merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-05-2021 21:08:16

97. Denizli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-06-2021 01:04:49

98. Gaziantep dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Selamın aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 196

99. Iğdır dan kimler var. Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb. . Mrb sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link