Kategoriler
Genel

Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb.

2011'de film yapımcısı ve araştırmacı gazeteci Jonathan Elinoff, 9/11 belgeselinin devamı için araştırma yapıyordu Yolsuzluğun Özü. Özellikle Kanada hapishanesinde olmadan önce 9/11 tahmin eden bir not yazan Deniz İstihbarat Ofisi (ONI) operatörü Delmart Vreeland'a odaklandı. Vreeland, 2004 yılında Colorado'da çocuk fuhuş suçlamalarından tutuklandı, Sonra Omaha'dan Franklin pedofil halkasındaki çocuklar gibi kişisel istismar öyküsü. Bu yüzden Elinoff, Vreeland'ın Colorado'nun uyuşturucu ve yeraltı seksine katılımının bir yolunu araştırmaya başladı … ve bunun onu nereye götüreceğini hayal bile edemezdi.

Vreeland soruşturmasında bir kaynak açarken, bir araba trafik ışığında ona çarptı ve neredeyse onu öldürdü. Birkaç ay sonra, yerel bir radyo şovu için özel bir araştırmacı olarak getirildi ve daha sonra arkadaşlar aniden ona nakit ve silah susturucu lisansı ile yaklaştı. Radyo şovuna alındıktan kısa bir süre sonra, Elinoff, erkek arkadaşı beyaz süpremacist Peter VanVolkinburg'un Denver polisleri tarafından kurulduğunu iddia ettiği eski bir kız arkadaşı tarafından çağrıldı. Denver polisi daha sonra Elinoff'u yetkilileri olarak teslim etmesini sağlamak için operatif olarak kullandı. Bundan kısa bir süre sonra VanVolkinburg'un avukatı Tom Henry, Elinoff'a yaklaştı ve ondan başka bir müşterisine yardım etmesini istedi. Elinoff kısa sürede Tom Henry'nin kendi müşterilerini kurmakta rol oynadığını fark etti ve Henry'nin de … Delmart Vreeland'ın avukatı olduğu şaşırtıcı keşfi yaptı.

Henry'nin bu diğer müşterisi Mark Seibel, trajik bir uyuşturucu bağımlılığı öyküsü, hapse girip çıkma ve 211 mürettebatı olarak bilinen beyaz üst düzey çeteyle ilişki kurdu (Colorado Düzeltme Dairesi başkanı Tom Clements'a isabet eden, rağmen şüpheler de var 11 Eylül'ün arkasındaki Hamburg hücresi ile ilişkili bir seks kölesi olarak hizmetçisi tuttuğu Suudi vatandaşı olan Homaidan al-Turki'nin rol oynadığı). Seibel Elinoff'a Arapahoe County Şerif'in Pat Sullivanefsanevi bir kolluk kuvveti, genç erkek ve erkeklerle seks yapmak, uyuşturucu kullanmak ve tecavüz etmekti. Elinoff, Sullivan'ın bir iğnede gizli bir subaya meth vermesini engelleyen yetkililerle sahne arkasında çalıştı ve onu Sullivan'ın sadece yaklaşık bir ay hizmet vermesine yol açan birkaç yetersiz suçlama getirdi. onun adı hapishane.

Ancak Elinoff'un soruşturması Sullivan ile durmadı. Eyaletin her yerinden insanlar ona bilgi vermeye devam etti ve iyi bir araştırmacı gazeteci gibi kazmaya devam etti:

• Sullivan'ın baskısından hemen sonra haber hikayeleri derleyen Elinoff, Colorado'daki diğer birçok kişinin (bazıları önde gelen bireyler) aynı anda yakalandığını veya kamu hayatını aynı anda bıraktığını ve Sullivan'ın daha büyük bir halka bağlandığını düşündürdü.

• VanVolkinburg'dan, araba hırsızlığı suçlamasıyla Ramada Inn otoparkında Tom Henry'nin yasadışı olduğu bir arabaya girdiğini öğrendi. söyledi onu içeri almak için. Ve sonra, yasadışı kişinin, Sullivan'ın cinsel karşılaşmalarının sözde olacağı politikacılar ve işadamları için popüler bir yer olan Ramada Inn'deki gece yöneticisi olduğunu keşfetti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Elinoff, Henry'nin aslında Vreeland'ı ve muhtemelen bu pedofil ağın işlerini ele alan bir CIA operatörü olduğundan şüphelenmeye başladı.

• Sullivan davasındaki gizli bir muhbirin, meth laboratuar ekipmanları ve çocukların nasıl cezbedileceği ile ilgili kılavuzları olan bir otel odası olduğunu buldu.

• Sullivan'ın geçmişinde Domuzlar Körfezi operasyonu sırasında Küba'ya seferler yapıldı; bu sırada orduda yıkım deneyimi olduğu iddia edildi; bu, Şerif'e terfi etmesinden kısa bir süre önce Arapahoe County'deki bomba ekibi lideri olarak ona iyi hizmet etmiş gibi görünüyordu (büyük davalarından biri Columbine soruşturmasıydı)

Elinoff'un soruşturması onu giderek daha fazla yırtıcı halka götürdü, istihbarat ve sürekli olarak dışarıda gizlenen organize suç bağlantıları vardı.

Bence herkes Elinoff'un Ryan Dawson ile yaptığı röportajı kontrol etmeli, burada bu hikayeyi ayrıntılı olarak anlatıyor:

Ve ayrıca onun Buzzsaw'a girin hakkında panel tartışması Dylan Avery ve diğerleriyle birlikte, Dawson'un röportajından önceki aydan itibaren.

“Araştırmacı gazeteci, CIA'ya bağlı bir Colorado pedofil halkası, organize suç, yolsuz polisler, beyaz süpremacistler, FEMA, yerel işadamları vb.” için 29 yanıt

Bilecik merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 22-03-2020 05:04:10

Bursa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, şukuladım 22-03-2020 05:14:06

Çanakkale merkezden ben doruk. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-03-2020 23:06:40

Bingöl merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-03-2020 10:57:32

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz inanki iyi, şukuladım 31-03-2020 03:05:27

Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, saolun 11-04-2020 15:43:10

Şanlıurfa merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-04-2020 00:53:38

Isparta merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2020 00:35:23

Erzurum merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 03:40:31

Kütahya merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 02-05-2020 02:05:58

Burdur merkezden ben gaye. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-05-2020 15:10:35

Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 09-05-2020 11:51:49

Çankırı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun 09-05-2020 12:32:18

Ankara merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-06-2020 12:23:21

Sivas merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 15:16:40

Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-06-2020 18:50:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir