Bilimsel literatüre bakarsak, 3G / 4G’nin bile, özellikle istasyonlara yakın yaşayan insanlar için zararlı olduğu kanıtlanmıştır. Birçok çalışma, mobil hücre istasyonlarına yakın mesafede yaşayanların (<1300 fit) insanların kanser, DNA hasarı ve nörodavranışsal problemler açısından önemli ölçüde daha yüksek olduğunu göstermiştir.

Almanya’dan yapılan bu çalışma, bir mobil hücre istasyonunun 400 metre (1300 fit) içinde yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor

Bir Cep Telefonu İletim Direğine Fiziksel Olarak Yakın Olmanın Kanser Sıklığı Üzerindeki Etkisi

Naila’daki bu retrospektif çalışmanın sonucu, son on yılda (1994-2004) yaşamış olan hastalar arasında yeni gelişen kanser riski, hücresel vericiden 400 metre uzakta üç kat daha fazladır, daha uzakta yaşayanlara kıyasla.

Bu çalışma, radyo frekansı iletimleri ile artan kanser oranları arasında nedensel bir bağlantı olmadığını varsaymanın artık güvenli bir şekilde mümkün olmadığını göstermiştir.

İsrail’den yapılan bu çalışma, istasyonun 350 metre yakınında yaşayan insanların 4.17 kat daha yüksek kanser riskine sahip olduğunu gösteriyor

Bir Cep Telefonu Verici İstasyonu Yakınındaki Kanser Artışının Artması

Bu çalışma, mobil hücre istasyonlarına yakın olan insanların kan örneklerinde açık DNA hasarı gösterdi

Cep Telefonu Baz İstasyonlarının Çevresinde Yaşayan İnsanların Periferik Kan Lenfositlerinde Radyofrekans Radyasyonunun DNA Hasarı ve Antioksidanlar Üzerine Etkisi

Maruz kalan gruptan (n = 40), mobil baz istasyonlarının 80 m’lik bir çevresinde bulunan verilerin analizleri, kontrol grubuna kıyasla 300 m uzakta bulunan kontrol grubuna kıyasla önemli ölçüde (p <0.0001) daha yüksek mikronükleus frekansı gösterdi. mobil baz istasyonu / istasyonları. Bu çalışma mobil baz istasyonlarının yakınında kalmanın ve sürekli cep telefonu kullanımının DNA’ya zarar verdiğini göstermiştir.ve uzun vadede olumsuz bir etkisi olabilir. DNA onarılmamış hasarın devam etmesi, kanserin indüklenmesi de dahil olmak üzere çeşitli sağlık bozukluklarına yol açabilecek genomik dengesizliğe yol açar.

Ve tüm bunların bir şekilde bir tesadüf olduğunu düşünüyorsanız, Hücre Kulesi Radyasyonunda Dünyanın En Büyük Hayvan Çalışması Kanser Bağlantısını Doğruladıprestijli Ramazzini Enstitüsü tarafından yapılan ve düşük seviyeli RF radyasyonuna maruz kalan sıçanların (insanların maruz kaldıkları şeye benzer) kanser geliştirdiğini gösteren 25 milyon dolarlık bir çalışma

Ramazzini çalışmasında kullanılan tüm maruziyetler ABD FCC sınırlarının altındaydı. Bunlar, FCC’ye göre izin verilen maruziyetlerdir. Başka bir deyişle, bir kişi yasal olarak bu radyasyon seviyesine maruz kalabilir. Yine de bu hayvanlarda yasal olarak izin verilen seviyelerde kanserler meydana geldi. Ramazzini bulguları, bu etkilerin tekrarlanabilir bir bulgu olduğunu gösteren NTP çalışması ile tutarlıdır, ”diyor eski cep telefonu radyasyonu üzerine NTP araştırmasının tasarımını yürüten Kıdemli NIH toksikolog Ronald Melnick PhD (Çevre Sağlığı Güvenine Kıdemli Bilim Danışmanı) EHT). “Hükümetler halkı bu zararlı termal olmayan maruziyetlerden korumak için düzenlemeleri güçlendirmelidir.”

Bu çalışma, önceki bir ABD NTP çalışmasının sonuçlarını doğruladı ve ayrıca RD radyasyonunun kansere neden olduğunu gösterdi

ABD NTP sonuçları şimdi Ramazzini çalışmasıyla birleşti, ekibimizden ve diğerlerinden insan çalışmalarını güçlendirdi RF radyasyonunun akustik nöroma (vestibüler schwannoma) ve gliomalara neden olduğunu ve insanlar için kanserojen olarak sınıflandırılması gerektiğini gösteren açık kanıtlar sağlamak, ”Dedi Lennart Hardell MD, PhD, Üniversite Hastanesi Onkoloji Kliniği ile doktora-epidemiyolog, Örebro, İsveç

Uzmanlar ayrıca, bu verilere dayanarak, 5G’nin piyasaya sürülmesinin kanser ve diğer hastalıklarda daha da büyük bir patlamaya yol açacağı konusunda uyardı

Bu özellikle acil mevcut ülke genelinde her caddeye yaklaşık 300 metrede bir küçük 5G hücre kuleleri yerleştirmeyi planlıyor. Bu 5G “küçük hücreli” antenler, yakınlarda yaşayan ve sokakta yürüyen herkesin sürekli maruz kalmasına neden olacaktır. Artan maruziyetler kanser riskini ve elektro aşırı duyarlılık gibi diğer hastalıkları artıracaktır. ” ”Albany Üniversitesi Halk Sağlığı Okulu eski Dekanı David O. Carpenter tarafından ifade edildi.

Bu çalışma, mobil hücre istasyonlarına yakın yaşayan insanların nöropsikiyatrik problemler (depresyon, anksiyete, uykusuzluk) geliştirme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu göstermiştir.

Cep Telefonu Baz İstasyonları Etrafında Yaşayanlar Arasındaki Nörodavranışsal Etkiler

Yakın zamanda hücre kulesi olan okullarda, 13-16 yaş arası çocukların nörolojik etkilerini inceleyen 2 yıllık bir bilimsel araştırma, hücre kulesinden gelen radyasyon daha yüksek fakat hala termal olmayan seviyelerde olduğunda bilişsel skorlarda önemli bir düşüş olduğunu ortaya koydu.

Okul Binalarına Yakın Cep Telefonu Baz İstasyonu Kule Ayarları: Öğrencilerin Bilişsel Sağlığına Etkisi

MPBST’ler tarafından üretilen RF-EMF’ye yüksek maruziyetin, düşük RF-EMF’ye maruz kalan öğrencilere kıyasla, ince ve kaba motor becerilerinde azalma ve mekansal çalışma belleği ve okul ergenlerinde dikkat ile ilişkili olduğu tespit edilmiştir. Bu çalışma, MPBST’lerden üretilen RF-EMF’nin sağlık tehlikeleri hakkında topluma ve sağlık hizmetleri paydaşlarına biliş sağlar. Hiç kimse telekomünikasyon endüstrisi tarafından sağlanan tesisleri inkar edemez, ancak sağlık konusunda hiçbir şeyin tehlikeye atılmaması gerektiğine inanılmaktadır. MPBST’ler özellikle okul binalarının içinde veya yakınında kalın nüfuslu yerleşim bölgelerinden uzakta kurulmalıdır. veya insanları RF-EMFR’den koruyacak bir sistem olmalıdır.

5G’nin her 300 metrede bir hücre kuleleri gerektireceğini ve mevcut hücre teknolojileri 1-6 ghz yaydığında çok daha yüksek frekanslar (300 ghz’ye kadar) yayacağını ve zaten zararlı oldukları kanıtlandığını unutmayın.

Bilimsel literatüre bakıldığında, RF radyasyonunun insan sağlığı için büyük bir tehdit olduğu yadsınamaz ve birçok tanınmış bilim adamı arasında 5G’nin piyasaya çıkmasının kanser, otoimmün hastalıklar ve nöropsikiyatrik hastalıklara neden olacağı konusunda fikir birliği vardır.

Author

76 Comments

1. Balıkesir merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 27-05-2020 17:24:01

2. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 27-05-2020 21:29:21

4. Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

5. Hatay merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2020 09:11:42

6. Van merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-06-2020 06:51:44

7. selam arkadaşlar siteniz inanki güzel, face de paylaştım

8. Antalya merkezden ben Emine. Mrb paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun 28-06-2020 17:32:35

9. Muğla merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, sağolun 01-07-2020 13:24:12

10. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 09-07-2020 13:21:45

11. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun

12. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-07-2020 07:10:55

13. Muş merkezden ben banu. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 13-07-2020 12:52:25

14. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

15. Burdur merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 27-07-2020 14:54:01

16. Isparta merkezden ben Emine. Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, saolun 02-08-2020 19:12:34

17. Mrb sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Merhabalar web siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

19. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler

20. Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz inanki mükemmel, teşekkürler 12-08-2020 16:34:02

21. Mrb sayfa inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

22. Van merkezden ben Aylin. Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 24-08-2020 20:59:33

23. Iğdır merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha iyi, face de paylaştım 09-09-2020 01:51:01

24. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

25. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

26. Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz valla güzel, twitter da paylaştım 17-09-2020 09:06:38

27. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-09-2020 14:36:08

28. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, facebookta paylaştım

29. Hatay merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-09-2020 22:50:52

30. Yalova merkezden ben doruk. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-10-2020 11:28:58

31. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 19:35:16

32. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim güzel, sağolun , Hasan – 132

33. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 327

34. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan inanki güzel, face de paylaştım 20-11-2020 00:44:42

35. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Kırklareli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:22:04

37. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 451

39. Merhaba sayfan inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

40. Artvin merkezden ben hatice. Selam web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:57:25

41. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 366

42. Bolu dan kimler var. Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 290

43. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

44. Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, teşekkürler 31-12-2020 16:15:32

45. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 42

46. Aksaray dan kimler var. Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım , Hasan – 34

47. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 203

48. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

49. Mardin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, şukuladım 14-01-2021 23:13:42

50. Adana dan kimler var. Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. . selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 289

51. Bitlis dan kimler var. Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. . Slm sayfan inanki güzel, teşekkürler , – 148

52. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler , Gürbüz – 73

54. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 417

55. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, sağolun , hatice – 435

56. Kars merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teşekkürler 24-03-2021 09:34:51

57. Ordu dan kimler var. Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. . Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun , – 402

58. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 243

59. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

60. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım

61. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

62. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

63. Bu konu : ” Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle güzel, teşekkürler , emin – 293

64. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. . selamun aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 106

65. Siirt dan kimler var. Araştırmalar, bir cep telefonu kulesinin 1300 feet yakınında yaşayan insanların kanser gelişme riskinin 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor. 5G, her 1000 fitte bir hücre kuleleri gerektirecektir. . Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, teşekkürler , banu – 40

66. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

67. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

68. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2021 20:56:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link