hiç kimse orada yemek yemiyor, her zaman boş, kim gerçekten oradan çıkıyor ve Arbys’e gidip yemek için gaz tüketiyor? Kelimenin tam anlamıyla kimse yemeklerini yemediğinde nasıl hala iş yapıyorlar? Özellikle bir salgın olduğunda ve daha az insan paradan tasarruf etmek ve maruz kalmayı azaltmak için dışarıda yemek yiyor.

Bu şirketi ayakta tutmak için kapalı kapılar ardında bir dereceye kadar kara para aklama sürerse hiç şaşırmam, yasal gelirler dışında finansal olarak sürdürülebilir olduklarına inanmıyorum.

Author

18 Comments

1. İstanbul dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . Merhaba web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , Emine – 256

2. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . Slm siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 345

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 385

4. Karaman merkezden ben ali. Selam web siteniz cidden çok güzel, sağolun 26-01-2021 03:55:59

5. Bu konu : ” Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 311

6. Tunceli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sağolun 27-01-2021 12:34:07

7. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

8. Artvin dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, sağolun , Aylin – 195

9. Bu konu : ” Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 353

10. Yalova merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım 10-02-2021 13:37:51

11. Kocaeli dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . Mrb bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 446

12. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Düzce dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 184

14. Mardin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-03-2021 02:11:44

15. Sinop dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . Slm siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 126

16. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . Selam siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 245

17. Mardin dan kimler var. Arbys, büyük bir kara para aklama cephesi olmalı . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , emin – 417

18. Bayburt merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-04-2021 01:11:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link