Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı

Ariana Grande, konserindeki Manchester saldırılarının kurbanı değildi. Onlardan kısmen sorumluydu. Bombardıman uçaklarının planlarını biliyordu ve bunun için zamanı ve yeri düzenlemeye yardım etti. Hasarı en üst düzeye çıkarmak için gösterisinin ne zaman biteceğini ona bildirdi. Bunu gerçekleştirdi, onsuz bombardıman uçağı muhtemelen başka bir yere saldırırdı ya da hiç saldırmazdı. Sadece kendisine ve imajına sempati ve destek kazanmak için değil, aynı zamanda ceplerini doldurmak için başka bir konser yaratmak için değil, aynı zamanda en azından bir isis destekçisi veya sempatizanı. Ariana Grande, hayranlarını Manchester şovunda öldürdü.

“Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı” üzerine 12 yorum

1. Bolu dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Selam herkese paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 436

2. Artvin dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , emin – 297

3. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 67

4. Ağrı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-02-2021 20:55:39

5. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 271

6. Nevşehir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun 09-02-2021 07:32:02

7. Edirne dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Selam paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 125

8. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 124

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link