Ariana Grande, konserindeki Manchester saldırılarının kurbanı değildi. Onlardan kısmen sorumluydu. Bombardıman uçaklarının planlarını biliyordu ve bunun için zamanı ve yeri düzenlemeye yardım etti. Hasarı en üst düzeye çıkarmak için gösterisinin ne zaman biteceğini ona bildirdi. Bunu gerçekleştirdi, onsuz bombardıman uçağı muhtemelen başka bir yere saldırırdı ya da hiç saldırmazdı. Sadece kendisine ve imajına sempati ve destek kazanmak için değil, aynı zamanda ceplerini doldurmak için başka bir konser yaratmak için değil, aynı zamanda en azından bir isis destekçisi veya sempatizanı. Ariana Grande, hayranlarını Manchester şovunda öldürdü.

Author

40 Comments

1. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

2. Bolu dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Selam herkese paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 436

3. Artvin dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , emin – 297

4. Selamlar sayfa gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 67

6. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, sağolun

7. Ağrı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-02-2021 20:55:39

8. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 271

9. Nevşehir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun 09-02-2021 07:32:02

10. Edirne dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Selam paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 125

11. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 124

12. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

14. Adana dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 464

15. Karaman dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun , hatice – 15

16. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 70

17. Tokat dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Mrb sayfan süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 243

18. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 254

19. selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, sağolun

20. Antalya merkezden ben ziya. Slm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 15-04-2021 07:59:29

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun

22. Antalya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım 04-05-2021 05:48:59

23. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, teşekkürler

24. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , emin – 334

25. Bingöl dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 215

26. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 3

27. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-06-2021 21:15:36

28. Siirt dan kimler var. Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı . Merhabalar web siten valla çok güzel, sağolun , hatice – 131

29. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 04:11:38

30. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

31. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 42

32. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 47

33. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

34. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

35. Adana merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, face de paylaştım 05-07-2021 13:54:45

36. Tokat merkezden ben Hasan. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-07-2021 21:28:59

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 444

38. Bu konu : ” Ariana Grande, Manchester saldırılarına karıştı ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 282

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link