Arizona itirazı senatoda alay konusu oldu. Evin sonucu aynı olacak. Birkaç senatör artık eyaletlere meydan okumamaya karar verdi. Belki de size bunun olacağını söyleyenler titreme değildir. Belki onlar senin kadar saf değillerdir.

Hayır, Pence öylece kazananı seçip oy atamazdı. Hayır, kimse sahada sahtekarlık kanıtı göstermek için bir egemenlik makinesi sunmadı. Hayır, şu anda yerde İtalya’dan bomba bir ifade yok.

Bir fantezi diyarında yaşamayı bırakın. Bazı insanlar Twitter’da gördükleri her güzel varsayımsal habere aşık olurken uyandıklarını düşünüyor gibi görünüyor. Bu kadar kolay kandırılmayı bırak. Size bu gerçeği söyleyen herkese bir şey denildi. Koyun gibi kandırılmayan bir komplo topluluğu görmeyi çok isterim. Bu yüzden lütfen bu dersi alın ve ondan öğrenin.

“Arizona itirazı senatoda alay konusu oldu. Evin sonucu aynı olacak. Birkaç senatör artık eyaletlere meydan okumamaya karar verdi. Belki de size bunun olacağını söyleyenler titreme değildir. Belki onlar senin kadar saf değillerdir.” üzerine 13 yorum

1. Giresun merkezden ben Gürbüz. Mrb siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 08-01-2021 04:40:52

2. Bu konu : ” Arizona itirazı senatoda alay konusu oldu. Evin sonucu aynı olacak. Birkaç senatör artık eyaletlere meydan okumamaya karar verdi. Belki de size bunun olacağını söyleyenler titreme değildir. Belki onlar senin kadar saf değillerdir. ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 223

3. Bilecik merkezden ben memo. Merhaba siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 18:25:21

4. Amasya dan kimler var. Arizona itirazı senatoda alay konusu oldu. Evin sonucu aynı olacak. Birkaç senatör artık eyaletlere meydan okumamaya karar verdi. Belki de size bunun olacağını söyleyenler titreme değildir. Belki onlar senin kadar saf değillerdir. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 335

5. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 17:51:14

6. Ağrı merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 25-01-2021 14:40:19

7. Karaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 26-01-2021 19:36:31

8. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 23:14:49

9. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 07-02-2021 22:35:01

10. Mardin dan kimler var. Arizona itirazı senatoda alay konusu oldu. Evin sonucu aynı olacak. Birkaç senatör artık eyaletlere meydan okumamaya karar verdi. Belki de size bunun olacağını söyleyenler titreme değildir. Belki onlar senin kadar saf değillerdir. . Mrb paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım , ali – 308

11. Bu konu : ” Arizona itirazı senatoda alay konusu oldu. Evin sonucu aynı olacak. Birkaç senatör artık eyaletlere meydan okumamaya karar verdi. Belki de size bunun olacağını söyleyenler titreme değildir. Belki onlar senin kadar saf değillerdir. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 458

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link