Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi.

Maradona yıllar boyunca kendine pek iyi bakmamış olsa da, ölümünün zamanlaması Batılı güçlerin potansiyel bir gizli suikastı olduğunu gösteriyor.

31 Ekim 2020 – ‘Putin’e inanıyorum’: Futbol efsanesi Maradona, Covid-19 aşısı yaptırması için Rusya başkanını destekliyor

https://www.rt.com/sport/505122-diego-maradona-putin-covid-vaccine/amp/

25 Kasım 2020 – Arjantinli futbol efsanesi 60 yaşındaki Diego Maradona, beynindeki kanama nedeniyle hastaneden taburcu edildikten sadece iki hafta sonra kalp krizinden öldü

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8986821/amp/Diego-Maradona-died-suffering-cardiac-arrest-according-reports.html

… gobbytree tarafından gönderildi
[comments]

“Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi.” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 321

2. Malatya dan kimler var. Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 117

3. Kastamonu merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 14:33:34

4. Kırklareli dan kimler var. Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. . Merhaba paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 118

5. Tunceli dan kimler var. Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ali – 120

6. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-12-2020 20:54:19

7. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım 23-12-2020 20:10:49

8. Ankara dan kimler var. Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. . Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 89

9. Muş merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, face de paylaştım 02-01-2021 14:18:53

10. Bu konu : ” Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 101

11. Bu konu : ” Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 432

12. Sakarya merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 11-01-2021 19:27:01

13. Bilecik dan kimler var. Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. . Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 82

14. Bu konu : ” Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 356

15. Karabük dan kimler var. Arjantinli futbol efsanesi Diego Maradona, Vladimir Putin’i alenen övdükten sadece birkaç hafta sonra 60 yaşında öldü. Maradona Arjantin’de bir Tanrı olarak görülüyordu, TPTB onun gibi bir süperstarın Putin hayranı olduğunu söylerdi. . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 410

16. Hakkari merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2021 14:24:01

17. Bolu merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 05:34:56

18. Ağrı merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 25-02-2021 15:22:47

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link