Kategoriler
Genel

Arkadaşım Çinli bir kadınla evlendi ve Wuhan'ın dışında yaşıyor. Neredeyse iki haftadır sessiz kaldı …

İşte 2/23'ten son Facebook yazısı:

Sadece bir güncelleme. VPN'ler çalışmıyordu, bu yüzden FB ve google'a geri dönmek zor. Çin hükümeti çıkan haberlere duyarlı hale geliyor. [Karım] ve ben iyiyiz ve sadece içeride güvenli oynamayı sürdürüyoruz. Güneş çıkıyor ve bahar için dua ediyoruz. NPC ve annem / babam / arkadaşlarımdan 3 paket bekliyoruz. Herkese teşekkürler, bir şey öğrenir öğrenmez sizi güncelleyeceğiz. Elbette corona virüsü günlük günlüklerimi güncelleyeceğim. Barış <3

Bu görevden önce, sosyal medya hesaplarını virüs ve refahı hakkında bilgilerle düzenli olarak güncelliyordu. Birçoğumuz ona ulaştık ama hiçbirimizin bir cevabı olmadı. Şimdi ya karantinada hasta, ölü ya da dış dünyayla iletişim kurması tamamen engellendiğinden endişeliyiz. Bütün bunlar beni Çin'in virüsün gerçek boyutunu ve Çin halkı üzerindeki etkisini örtbas ettiğini düşündürüyor.

“Arkadaşım Çinli bir kadınla evlendi ve Wuhan'ın dışında yaşıyor. Neredeyse iki haftadır sessiz kaldı …” için 13 yanıt

Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım 07-03-2020 07:23:56

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 24-03-2020 00:32:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir