Bir aile dostunun kocası geçen hafta koronavirüs nedeniyle kabul edilmişti. Oksijen seviyesini yüksek tutmada sorun yaşamalarına rağmen, hala solunum cihazı takılmadı. Bilinci yerinde ve konuşabiliyor, ama yine de doktorlar dün ona yaşamayacağını söylediler.

Bu … benim için şaşırtıcı. Doktorların bilinçli üst solunum yolu enfeksiyonu olan hastalarına öleceklerini söylediklerini hiç duymadım. Elbette bunu kanserde duydum, ama … bir çeşit zatürre? Covid’in bazıları için son derece tehlikeli olabileceğini biliyorum, ancak yine de 4. evre kanser gibi bir şeyden daha tedavi edilebilir, değil mi? Doktorlar görünüşte ellerini kusarken, ona hidroksiklorokini denemek için ikna etmeye çalışıyoruz, ama hastane bunu reçete etmiyor.

Buraya aitse idk, ama … bu bana tuhaf geliyor. Bunu yapan doktorları hiç duymadım. Zatürreye girdiğimi ve yaşamayacağım söylendiğini hayal bile edemiyorum.

Author

70 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım

2. Bingöl merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-09-2020 22:37:50

3. Artvin merkezden ben banu. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 21-09-2020 23:06:21

4. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 22-09-2020 05:12:27

5. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

7. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım

9. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 12:13:45

10. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 276

11. Slm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, saolun , Gürbüz – 92

13. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 185

14. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 388

15. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 245

16. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 354

17. Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, şukuladım , hatice – 135

19. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 209

21. Tokat dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selamlar web siteniz yeminle çok iyi, şukuladım , banu – 148

22. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 382

23. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

24. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 08-12-2020 07:58:28

25. Hakkari dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , banu – 476

26. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , – 210

27. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 82

28. Karabük merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 04:15:46

29. Selamın aleyküm web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 400

31. Nevşehir dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm paylaşımın valla güzel, teşekkürler , hatice – 228

32. Sinop dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 69

33. Trabzon merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 04-01-2021 00:38:01

34. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 429

35. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım

36. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 69

37. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 19:53:56

38. Eskişehir dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 108

39. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 314

40. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 04:19:07

41. Konya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, tebrikler 02-02-2021 21:24:46

42. Kocaeli dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Merhaba siten ciddiyim güzel, teşekkürler , memo – 113

43. Kilis merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 13:24:18

44. Tekirdağ dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 400

45. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 15-02-2021 20:16:56

46. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 416

47. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 375

48. Adıyaman dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 310

49. Adıyaman dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam herkese web siteniz yeminle çok güzel, sağolun , ahmet – 265

50. Kars dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm siteniz inan ki çok güzel, tebrikler , – 50

51. Kastamonu dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam sayfanız gerçekten çok güzel, teşekkürler , ziya – 64

52. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-03-2021 17:46:35

53. Afyon dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 222

54. Adıyaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-03-2021 05:39:48

55. Çankırı dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selamlar web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 114

56. Balıkesir dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 287

57. Kars merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım 03-04-2021 23:05:21

58. Kırşehir merkezden ben banu. Selamlar sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 05-04-2021 09:12:18

59. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 102

60. Kırşehir dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , – 1

61. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 232

62. Hakkari merkezden ben Aylin. Slm web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım 04-05-2021 16:08:56

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 147

64. Malatya dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım , ali – 341

65. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

66. Giresun dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , – 336

67. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 360

68. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 355

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link