Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi.

Bir aile dostunun kocası geçen hafta koronavirüs nedeniyle kabul edilmişti. Oksijen seviyesini yüksek tutmada sorun yaşamalarına rağmen, hala solunum cihazı takılmadı. Bilinci yerinde ve konuşabiliyor, ama yine de doktorlar dün ona yaşamayacağını söylediler.

Bu … benim için şaşırtıcı. Doktorların bilinçli üst solunum yolu enfeksiyonu olan hastalarına öleceklerini söylediklerini hiç duymadım. Elbette bunu kanserde duydum, ama … bir çeşit zatürre? Covid’in bazıları için son derece tehlikeli olabileceğini biliyorum, ancak yine de 4. evre kanser gibi bir şeyden daha tedavi edilebilir, değil mi? Doktorlar görünüşte ellerini kusarken, ona hidroksiklorokini denemek için ikna etmeye çalışıyoruz, ama hastane bunu reçete etmiyor.

Buraya aitse idk, ama … bu bana tuhaf geliyor. Bunu yapan doktorları hiç duymadım. Zatürreye girdiğimi ve yaşamayacağım söylendiğini hayal bile edemiyorum.

“Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi.” üzerine 47 yorum

1. Bingöl merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-09-2020 22:37:50

2. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 12:13:45

3. Bolu dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 276

4. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, saolun , Gürbüz – 92

5. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 185

6. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 388

7. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 245

8. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 354

9. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, şukuladım , hatice – 135

10. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 209

11. Tokat dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selamlar web siteniz yeminle çok iyi, şukuladım , banu – 148

12. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 382

13. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 08-12-2020 07:58:28

14. Hakkari dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , banu – 476

15. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , – 210

16. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 82

17. Karabük merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 04:15:46

18. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 400

19. Nevşehir dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm paylaşımın valla güzel, teşekkürler , hatice – 228

20. Sinop dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 69

21. Trabzon merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 04-01-2021 00:38:01

22. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 429

23. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 69

24. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 19:53:56

25. Eskişehir dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 108

26. Kütahya dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 314

27. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 04:19:07

28. Konya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, tebrikler 02-02-2021 21:24:46

29. Kocaeli dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Merhaba siten ciddiyim güzel, teşekkürler , memo – 113

30. Kilis merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 13:24:18

31. Tekirdağ dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 400

32. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 15-02-2021 20:16:56

33. Siirt dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 416

34. Sakarya dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 375

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link