Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi.

Bir aile dostunun kocası geçen hafta koronavirüs nedeniyle kabul edilmişti. Oksijen seviyesini yüksek tutmada sorun yaşamalarına rağmen, hala solunum cihazı takılmadı. Bilinci yerinde ve konuşabiliyor, ama yine de doktorlar dün ona yaşamayacağını söylediler.

Bu … benim için şaşırtıcı. Doktorların bilinçli üst solunum yolu enfeksiyonu olan hastalarına öleceklerini söylediklerini hiç duymadım. Elbette bunu kanserde duydum, ama … bir çeşit zatürre? Covid’in bazıları için son derece tehlikeli olabileceğini biliyorum, ancak yine de 4. evre kanser gibi bir şeyden daha tedavi edilebilir, değil mi? Doktorlar görünüşte ellerini kusarken, ona hidroksiklorokini denemek için ikna etmeye çalışıyoruz, ama hastane bunu reçete etmiyor.

Buraya aitse idk, ama … bu bana tuhaf geliyor. Bunu yapan doktorları hiç duymadım. Zatürreye girdiğimi ve yaşamayacağım söylendiğini hayal bile edemiyorum.

“Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi.” üzerine 13 yorum

1. Bingöl merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-09-2020 22:37:50

2. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 12:13:45

3. Bolu dan kimler var. Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. . Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 276

4. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, saolun , Gürbüz – 92

5. Bu konu : ” Arkadaşının kocası Covid ile tamamen bilinçli olarak doktorlar tarafından yaşamayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 185

Yorum yapın