FBI, SİYASİ BİR RİVAL ÜZERİNDE GÖZETLENMEK İÇİN FISA MAHKEMESİNE YALANDI VE YÖNETTİ.

Sorumluluk olması gerekiyor. Bu bir gerçektir (lütfen tüm kilit araştırmacıların senato yargı komitesi mülakat belgelerini okuyun) FBI, FISA mahkemesine verdikleri bilgilerin yanlış olduğunu biliyordu ve umursamıyordu. Yeminli ifade veren her bir kişi, yabancı bir hükümetle gizli anlaşma yapması gereken herhangi bir kanıtı “asla okumadıklarını” söyledi, ancak yine de delilleri olduğunu söyleyerek aylarca televizyona çıktılar.

Neden kimse sorumlu tutulmuyor? Kanıt var! Tanıklık! Lütfen transkriptleri okuyun, arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak değil, yüz yüze anlatın, onlara ışığı gösterin.

Gönderen … JoeyTwoShoes7
[comments]

Author

15 Comments

1. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun

2. Osmaniye merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım 03-02-2021 20:11:54

3. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Bilecik dan kimler var. Arkadaşlar, CROSSFIRE HURRICANE, neden bundan bahsedilmiyor? . Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 114

5. Bu konu : ” Arkadaşlar, CROSSFIRE HURRICANE, neden bundan bahsedilmiyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 157

6. selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, sağolun

7. Isparta dan kimler var. Arkadaşlar, CROSSFIRE HURRICANE, neden bundan bahsedilmiyor? . Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 400

8. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

9. Antalya merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 16:26:34

10. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım 14-03-2021 01:52:01

11. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-03-2021 20:35:13

12. Tokat merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 29-03-2021 10:38:42

13. Eskişehir dan kimler var. Arkadaşlar, CROSSFIRE HURRICANE, neden bundan bahsedilmiyor? . Selamlar siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun , banu – 336

14. Bu konu : ” Arkadaşlar, CROSSFIRE HURRICANE, neden bundan bahsedilmiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun , hatice – 496

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link