Yani bir yıl önce arkadaşım çok muhafazakardı, ırkçı şeyler söylerdi ve ben onunla aynı fikirde değildim. Ama şimdi New York’ta olduğundan beri orada bir BLM protestosu oldu ve o da aynıydı. Şimdiye kadarki en liberal insan. Bunun bir şaka olabileceğini biliyorum ama bence beyni yıkandı

gönderen … sonokja420
[comments]

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, saolun , ahmet – 243

2. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Elazığ merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 22-01-2021 03:13:24

4. Malatya merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 22-01-2021 13:17:43

5. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-01-2021 23:05:38

6. Erzurum merkezden ben banu. Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, sağolun 25-01-2021 20:39:28

7. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler

9. Bingöl merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 10:39:09

10. Bayburt dan kimler var. Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, teşekkürler , banu – 198

11. Siirt dan kimler var. Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 163

12. Niğde dan kimler var. Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 117

13. Manisa merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 05-03-2021 10:52:00

14. Sivas dan kimler var. Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor . selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım , ali – 459

15. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 18-03-2021 23:29:45

16. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor . Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 473

18. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor . Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 254

19. Ağrı dan kimler var. Arkadaşlarım biraz tuhaf davranıyor . Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 260

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link