SS: Bunu kısa ve sindirilebilir tutmak istedim, Afrika’daki öjeni, üreme artışı olasılığı, Gates gündemi ve benzeri şeylerden bahsederken, normal bireyleri tepelere koşturacak. İşte, bu baskının ne kadar aptalca olduğunu gösteren, hükümet bilim adamından doğrudan bazı hızlı madde işaretleri:

Bir aşının başlangıçtan itibaren piyasaya çıkması ve finanse edilmesi için ortalama süre 10,7 yıldır. Covid aşısı bunu 7 ayda başardı.

Pazara başarıyla ulaşan bir aşının ortalama oranı% 7’dir.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3603987/

Bilim tarihinde en çok araştırılan ve iyi finanse edilen grip aşısı, yıllık% 40-60’lık bir etkili koruma oranına sahiptir. Covid aşıları% 95’in üzerinde etkili olduğunu iddia ediyor. Bu, saflığın sınırlarını genişletiyor.

https://www.cdc.gov/flu/vaccines-work/vaccineeffect.htm

Geliştirilmekte olan bir aşının önceki rekoru kabakulak aşısı için 4 yıldır. Kabakulak, aşı araştırması başlamadan çok önce iyi incelenmiş ve anlaşılmış bir tıbbi durumdu. Kökeni bilinmeyen yeni, yeni bir virüs değildi.

Devam edebilirdim, ancak bunlar kısa ve öz ve iyi desteklenen bu tartışmalara sahip olmak için kullandığım gerçekler. Ek olarak, biraz eleştirel düşünme kabiliyetine sahip herkesin bize verilen bilgileri sorgulaması için bir zemin sağlama konusunda iyi bir iş çıkardıklarına inanıyorum.

Hepimizin kuma bir çizgi çekip, hayır, benim rızamın bittiği yer burası demenin zamanı gelecek. Soru pekala, sıraya girmemek ve geçinmek için neyi feda etmeye hazırsınız olabilir.

Belki bu birisi için yararlı olacaktır.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 184

2. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Merhabalar sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 279

3. Konya dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 138

4. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 372

6. Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , ali – 196

7. Erzurum merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 14:47:30

8. Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 480

9. Ordu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 11-01-2021 05:53:17

10. Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 227

11. Eskişehir dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Mrb web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 338

12. Ağrı dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , hatice – 338

13. Tunceli dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 422

14. Konya dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Selam sayfan vallaha dikkat çekici, tebrikler , doruk – 230

15. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-01-2021 21:53:28

16. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Şırnak merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, tebrikler 02-02-2021 05:40:54

18. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım

20. Selam herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

21. Burdur merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım 25-02-2021 18:59:46

22. Kırıkkale dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 342

23. Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 10

24. Trabzon merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 04:16:55

25. Hakkari dan kimler var. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … . Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 284

26. Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok güzel, tebrikler , ahmet – 491

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 180

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız size deli, cahil ve aşıyı reddettiğiniz için komplocu diyecekler. İşte altı ay içinde piyasaya sürülen bir MRNA aşısının gerçekte ne kadar çılgınca olduğunu aydınlatacak çok basit gerçekler ve istatistikler … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 420

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link