Son zamanlarda flört web sitelerinin cis kadınlar için bir kategorisi olabileceğini fark ettim, ancak neredeyse tüm cis kadınlar kendilerine sadece kadın diyorlar. Bununla birlikte, özellikle cis kadınları aradığınızı söylemezseniz, sonunda çok fazla transseksüel erkekten kadına gösterildiğini söylemezseniz, bazılarını söylemek zor. Neden trans olduğunuzu söylemek için bir kategori oluşturmuyorlar ve kullanmazlarsa bu bir aldatma biçimi olmaz mı?

Author

9 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Slm web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 123

2. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun 14-04-2021 02:46:43

3. Nevşehir merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-04-2021 04:46:00

4. Samsun dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 91

5. Afyon dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 477

6. Kırşehir dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 427

7. Samsun merkezden ben memo. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-04-2021 21:30:54

8. Balıkesir dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Selam web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , emin – 249

9. Balıkesir merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 03-05-2021 16:04:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link