Son zamanlarda flört web sitelerinin cis kadınlar için bir kategorisi olabileceğini fark ettim, ancak neredeyse tüm cis kadınlar kendilerine sadece kadın diyorlar. Bununla birlikte, özellikle cis kadınları aradığınızı söylemezseniz, sonunda çok fazla transseksüel erkekten kadına gösterildiğini söylemezseniz, bazılarını söylemek zor. Neden trans olduğunuzu söylemek için bir kategori oluşturmuyorlar ve kullanmazlarsa bu bir aldatma biçimi olmaz mı?

Author

30 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Slm web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 123

2. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, saolun 14-04-2021 02:46:43

3. Nevşehir merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-04-2021 04:46:00

4. Samsun dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 91

5. Afyon dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 477

6. Kırşehir dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 427

7. Samsun merkezden ben memo. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-04-2021 21:30:54

8. Balıkesir dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Selam web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , emin – 249

9. Balıkesir merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 03-05-2021 16:04:53

10. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 05-05-2021 22:48:32

11. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, face de paylaştım

12. Kars merkezden ben gaye. Merhabalar siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-05-2021 17:43:34

13. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-05-2021 09:48:27

14. Bu konu : ” Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil ” çok güzel. Selam siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 35

15. Çanakkale merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 26-05-2021 05:35:21

16. Iğdır dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Merhabalar siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 22

17. Bu konu : ” Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 132

18. Kayseri merkezden ben banu. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 03-06-2021 00:45:48

19. Bu konu : ” Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , – 130

20. Bu konu : ” Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım , ahmet – 46

21. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 27-06-2021 13:16:36

22. Bu konu : ” Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 395

23. Muş dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 443

24. Antalya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 17-07-2021 11:59:29

25. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil . Merhaba sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 334

26. Slm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” Arkadaşlık sitelerinde kadınlar artık kadın değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link