Hemen hemen sadece çok ilginç ama “gerçek” olan komploları keşfetmek ve okumak istiyorum. Topraklama ile kastettiğim, Düz Dünya, kertenkele insanları olmayan ya da Trump’ın İsa karşıtı olduğu şeylerdir. Herkesin fikirlerine tüm saygımla, aradığım bu değil. Örneğin okuduğum konulardan biri radyo istasyonlarının sayısı, ordular ve istihbarat servisleri tarafından nasıl kullanıldığı / kullanıldığı, bunların hepsi neyle ilgili. Demek istediğim, bu bir teori bile değil, sadece duymadığınız ilginç şeyler. Bu yüzden Manson’un nasıl bir CIA varlığı olduğu, Buzkıran teorisi, birkaç yüz asırlık tarih yok, kilise hakkında komplolar, zengin seçkinler, tarih boyunca çeşitli olaylar ve insanlar hakkında teoriler, istihbarat işleri vb. Gibi şeyler arıyorum. Yani Alex Jones’u harekete geçirecek hiçbir şey yok.

Listeler, diğer konular, belgeseller, kitaplar çok beğenilecektir!

Author

60 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım 01-09-2020 15:58:27

3. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Malatya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:43:21

8. İstanbul merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:20:33

9. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, şukuladım 09-10-2020 15:36:32

10. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 251

11. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 246

12. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

13. Antalya dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , ali – 430

14. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 275

15. İzmir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten vallaha hayran edici, face de paylaştım 05-11-2020 00:57:08

16. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler , ali – 77

17. Konya merkezden ben . selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler 23-11-2020 22:15:29

18. Kayseri merkezden ben ali. Merhabalar siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 12:38:27

19. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

20. Manisa dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Selam siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 479

21. Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Selamlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

23. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

24. İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 15:38:50

25. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

26. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun , mehmet – 42

27. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 01-01-2021 04:29:59

28. Afyon merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım 02-01-2021 08:26:19

29. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 04-01-2021 13:44:06

30. Selam sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

31. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , ziya – 77

32. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun

33. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım 21-01-2021 02:41:49

34. Trabzon dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Mrb paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun , Aylin – 87

35. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım

36. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 182

37. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 498

39. Afyon merkezden ben banu. Slm sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 11-02-2021 22:24:31

40. Aydın dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 436

41. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 476

42. İstanbul dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Slm sayfa inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 191

43. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 162

44. Gümüşhane dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Selam web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 451

45. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

46. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 450

47. Çanakkale dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 139

48. Kastamonu merkezden ben ali. Mrb sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 08-04-2021 06:15:10

49. Bursa merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 22:29:34

50. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, sağolun , hatice – 79

51. Edirne dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Slm sayfanız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 37

52. Muş dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 3

53. Nevşehir dan kimler var. Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? . Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , emin – 38

54. Merhabalar paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

55. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 08-05-2021 13:26:55

57. Şanlıurfa merkezden ben memo. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-05-2021 14:32:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link