Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı?

Hemen hemen sadece çok ilginç ama “gerçek” olan komploları keşfetmek ve okumak istiyorum. Topraklama ile kastettiğim, Düz Dünya, kertenkele insanları olmayan ya da Trump’ın İsa karşıtı olduğu şeylerdir. Herkesin fikirlerine tüm saygımla, aradığım bu değil. Örneğin okuduğum konulardan biri radyo istasyonlarının sayısı, ordular ve istihbarat servisleri tarafından nasıl kullanıldığı / kullanıldığı, bunların hepsi neyle ilgili. Demek istediğim, bu bir teori bile değil, sadece duymadığınız ilginç şeyler. Bu yüzden Manson’un nasıl bir CIA varlığı olduğu, Buzkıran teorisi, birkaç yüz asırlık tarih yok, kilise hakkında komplolar, zengin seçkinler, tarih boyunca çeşitli olaylar ve insanlar hakkında teoriler, istihbarat işleri vb. Gibi şeyler arıyorum. Yani Alex Jones’u harekete geçirecek hiçbir şey yok.

Listeler, diğer konular, belgeseller, kitaplar çok beğenilecektir!

“Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı?” üzerine 11 yorum

1. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım 01-09-2020 15:58:27

2. Malatya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:43:21

3. İstanbul merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:20:33

4. Muş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, şukuladım 09-10-2020 15:36:32

5. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 251

6. Bu konu : ” Arkasında pek çok kanıt / içerik / makale / kitap bulunan, temellendirilmiş, çok gerçek komplo teorilerini önerebilecek biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 246

Yorum yapın