Armie Hammer ile İlgili Olarak.

Son zamanlarda Armie Hammer ve onun yamyamlık ve diğer boktan şeyler hakkındaki bariz itirafı hakkında pek çok konu okuyorum. Petrol kralı Armand Hammer’ın torunu Armie Hammer’ın milyarder bir geçmişe sahip olduğu bu durumda önemli ama çok göz ardı edilen bir gerçek olduğunu hissediyorum.

Kanmayın, bu tek başına hareket eden yalnız bir psikopat değil, şüphesiz böyle tasvir edilecek, yamyamlık gibi şeyler zengin bir adamın oyunudur, herkesin düşünebileceğinden çok daha yaygındır, umarım bu çatlakların başlangıcıdır. cephe.

“Armie Hammer ile İlgili Olarak.” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Armie Hammer ile İlgili Olarak. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım , mehmet – 151

2. Tekirdağ dan kimler var. Armie Hammer ile İlgili Olarak. . Selam herkese siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 287

3. Tokat merkezden ben ziya. Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 04:43:20

4. Kırklareli merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-01-2021 04:51:18

5. Bu konu : ” Armie Hammer ile İlgili Olarak. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 131

6. Bu konu : ” Armie Hammer ile İlgili Olarak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 411

7. Bu konu : ” Armie Hammer ile İlgili Olarak. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 344

8. Bu konu : ” Armie Hammer ile İlgili Olarak. ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, saolun , Emine – 477

9. Bu konu : ” Armie Hammer ile İlgili Olarak. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim iyi, şukuladım , memo – 472

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link