#ArrestNetflix kampanyası …

Şu anda halkın netflix’e öfkelendiğini görüyoruz, ancak popüler #CancelNetflix hashtag’i bir trajediden sonra profil resminizi değiştirmek kadar etkili. Hareket duygusu uyandırıyor ama aslında çok az şey yapıyor ve Netflix’in çok zengin destekçileri var ve birçok aboneyi kaybetmeyi göze alabilir. Kısacası, bundan sonra iyi olacaklar. Ama halk bununla ilgili bir şey yapmak istiyor en azından şimdi. #CancelNetflix hashtagini kullanıyorlar çünkü her zaman yaptıkları şey bu. Daha iyi bilmiyorlar. Hepimiz daha fazla şey yapılması gerektiğini biliyoruz ve onlar da öyle ama şu anda bir döngü içinde kalıyorlar. Pek çok kişinin, Hollywood ve Pedo-Netflix’in yaptıklarının, yaptıklarının ve bir sonraki adımda yapmayı planladıkları şeylerin dehşetine yavaş yavaş uyanacaklarını kabul ederlerse, uyanışlarındaki adımları atlayamayız ya da basitçe kazandı. olmadı. Bu yüzden, bir sonraki adımın ne olacağını anlamalarına yardımcı olmamızı öneriyorum. Onların dilini konuşalım ve bunu onların şartlarında bir sonraki adıma taşıyalım.

Bugün tüm gün #ArrestNetflix yayınlayacağım. Bu basit, kolaydır ve sadece halkın tepkisini değil, yasanın dahil olması gerektiğini herkese iletir. Yasa.

Bana katılacağını umuyorum.

gönderen … seamonkey89
[comments]

“#ArrestNetflix kampanyası …” üzerine 12 yorum

1. Kayseri merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-09-2020 21:28:31

2. Bayburt merkezden ben doruk. Merhaba web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 13-09-2020 17:42:20

3. Çankırı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-09-2020 00:42:57

4. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Slm siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 09:45:02

5. İzmir merkezden ben banu. Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 04-10-2020 23:20:55

6. Şırnak merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:25:54

Yorum yapın