Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi?

Aboneliğin doğası gereği biliyorum, birçok kişi tüm hesaplarını buluyor veya gönderileri kaldırıyor, ancak son zamanlarda bazı aramalar yaptım ve sadece 20 veya daha az sonuç alıyorum?

Bu sabah bir Jade Miğfer yazısı bana AARP Bakıcı ticari markasını hatırlattı ve bir aramada bununla ilgili hiçbir gönderi yoktu, ancak bununla ilgili onlarca tartışmayı hatırlıyorum. (Reklamdaki sesi değiştirdiler.)

Bunu başka biri deneyimledi mi? Bazı kişilerin kısa süre önce kaydedilmiş yayınların eksik olduğunu fark ettiklerini söylediğini biliyorum.

This Post Has 20 Comments

1. Gürbüz

Bu konu : ” Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, tebrikler , Gürbüz – 298

2. banu

Selam herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun

3. elif yılmaz

Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sağolun

4. ali

Bitlis dan kimler var. Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? . selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 181

5. mehmet

Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler 03-02-2021 22:40:36

6. elif yılmaz

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 03-02-2021 23:00:31

7. emin

Adana dan kimler var. Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? . Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler , emin – 274

8. ali

Van merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 04-02-2021 00:57:44

9. ziya

Tekirdağ dan kimler var. Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 134

10. gaye

Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 08-02-2021 14:37:48

11. Anonim

Bu konu : ” Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 166

12. memo

Bu konu : ” Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle çok güzel, tebrikler , memo – 415

13. Gürbüz

Edirne merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 08:08:23

14. mehmet

Bilecik dan kimler var. Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? . Mrb web siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 39

15. ziya

merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Gürbüz

Bu konu : ” Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 408

17. emin

Bilecik dan kimler var. Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? . Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , emin – 21

18. ali

Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. ahmet

Sivas merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, sağolun 01-04-2021 11:30:53

20. hatice

Bu konu : ” Arşivlenmiş yayınlar bu alt bölümden temizlendi mi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 90

Bir cevap yazın