Artan helikopter aktivitesi ne durumda?

Bir şeyler mi oluyor? Kuzeyde küçük bir kasabada yaşıyorum ve burada yaşadığım 10 yıl içinde sadece belki iki kez helikopter gördüm, ancak yalnızca geçen hafta içinde Apaçi de dahil olmak üzere birkaç askeri helikopter gördüm. Daha yabancı olan geceleri daha aktif görünürler. Helikopter aktivitesinin arttığını fark eden var mı?

“Artan helikopter aktivitesi ne durumda?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. Slm siten inan ki çok güzel, şukuladım , memo – 449

2. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:04:37

3. Bursa dan kimler var. Artan helikopter aktivitesi ne durumda? . Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 72

4. Bayburt merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 20:04:34

5. Sivas dan kimler var. Artan helikopter aktivitesi ne durumda? . Merhaba herkese sayfan harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 498

6. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 261

7. Karaman dan kimler var. Artan helikopter aktivitesi ne durumda? . Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 451

8. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 365

9. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler , banu – 258

10. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 211

11. Eskişehir merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler 17-01-2021 10:57:20

12. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım , hatice – 263

13. Burdur dan kimler var. Artan helikopter aktivitesi ne durumda? . selam arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 84

14. Gaziantep dan kimler var. Artan helikopter aktivitesi ne durumda? . Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun , ziya – 76

15. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler , ali – 476

16. Bu konu : ” Artan helikopter aktivitesi ne durumda? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 241

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link