Artık Afganistan’daki İnsanlardan Daha Fazla Hakkımız Yok – ABD Resmi Olarak Üçüncü Dünya Ülkesi

Aracı firmalar, hedge fonlarının zararlarını telafi etmek için GME ve AMC’nin satın alma emirlerini açık bir şekilde bloke ediyorlar. Piyasayı pervasızca manipüle ediyorlar ve kitaptaki her yasayı çiğniyorlar.

Sadece Robinhood değil. Serbest yatırım fonları tarafından bireysel yatırımcılara uygulanan bir darbedir. Bank of America’nın Merrill Edge’i bile aynı şeyi yaptı.

Bu, haklarınızı yavaş yavaş ihlal etmelerine izin verdiğinizde ve bunu bir PALET OLDUĞUNDA tekrarlayarak utangaç bir şekilde uzun süre devam ettiğinizde olan şeydir …

ABD, özgürlükleri ve hakları ciddiye alanlara güldüğü ve alay ettiği için bok çukuru bir üçüncü dünya ülkesine dönüştü. Anayasadaki hakları bir kez görmezden geldiğinizde, SEC yasalarını görmezden gelmenin önemli olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Hükümetin soğuk algınlığı adına anayasal haklarımızı ihlal edebileceğini kabul ettiğimiz gün özgürlüklerimizi yitirdik.

This Post Has 11 Comments

1. ziya

Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Emine

Kocaeli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım 29-01-2021 02:16:50

3. ali

Bu konu : ” Artık Afganistan’daki İnsanlardan Daha Fazla Hakkımız Yok – ABD Resmi Olarak Üçüncü Dünya Ülkesi ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha iyi, sağolun , ali – 190

4. Hasan

Nevşehir merkezden ben Hasan. Slm siten süper ötesi iyi, şukuladım 08-02-2021 09:19:21

5. memo

Muğla merkezden ben memo. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-02-2021 01:44:56

6. Anonim

Sivas merkezden ben . Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-03-2021 09:02:56

7. elif yılmaz

Bu konu : ” Artık Afganistan’daki İnsanlardan Daha Fazla Hakkımız Yok – ABD Resmi Olarak Üçüncü Dünya Ülkesi ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 409

8. gaye

Rize dan kimler var. Artık Afganistan’daki İnsanlardan Daha Fazla Hakkımız Yok – ABD Resmi Olarak Üçüncü Dünya Ülkesi . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 325

9. Emine

Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun

10. Gürbüz

Karaman dan kimler var. Artık Afganistan’daki İnsanlardan Daha Fazla Hakkımız Yok – ABD Resmi Olarak Üçüncü Dünya Ülkesi . Selam web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 263

11. hatice

Düzce merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-04-2021 23:39:05

Bir cevap yazın