Kategoriler
Genel

Artık Bernie, kurumsal medyanın Rus varlık kulübüne katıldığına, inanmanız öğretilen her şeyi yeniden değerlendirme zamanı gelmiş olabilir.

Neden Trump'a karşı kullandıkları şeytanlığı kullandılar?

Bernie kazanırsa, Rus bağları hakkında 2 yıl sürecek bir soruşturma başlatacaklar ve bu onu istedikleri güçten çıkarmazsa, onu etkilemeye çalışacaklar.

Neden derin devlet, Trump'tan bu yana komployu takip eden, bizi bu kadar öngörülebilir kılan aynı senaryoyu kullanıyor?

Yaklaşık on yıldır komployu takip ediyorum. Tüm yürüyen emirlerinin aynı kaynaktan geldiğine ve bu kaynağın yeni bir yaratıcı fikre sahip olamayacağına inanıyorum. Bunun neden olduğu konusunda spekülasyon yapabilirsiniz, ancak tekrar eden modeller bunun doğru olduğunu gösteriyor.

Peki neden Bernie veya Trump'ı sevmiyorlar? Oldukça açık, ilerlemek istedikleri kendi gündemleri var ve bunu yapmak için güce ihtiyaçları var.

Peki bu gündem nedir? Komplo topluluğu on yıllardır gelişmesini izliyor. Eğer bilmiyorsanız, işte o zaman onların açık gündeminin tükenmesi.

You won’t understand anything currently going on if you don’t understand the long running, admitted to, conspiracy to create a one world government ruled over by the bankers and oligarchs. from conspiracy

Bu yüzden merkez bankacılar ve oligarklar tarafından yönetilen tek bir dünya hükümeti oluşturmak istiyorlar. Sanırım zaten ince havadan para basma ve tüm dünya emeğini kontrol etme yeteneğine sahip olduğunuzda, dünya hakimiyeti dışında başarmak için hiçbir hedef kalmadı.

Fark ettiyseniz, 1. dünyanın tamamı organize bir toplu göç sorunundan etkileniyor. Neden bütün dünya?

Trump'ı mevcut göç yasalarını uygulamak için ırkçı olarak gösterdiler. Aslında 2005'te Operasyon Düzeneği başlatıldığında her zaman "Trump'ın çocuk ayrılığı / sıfır tolerans politikası" dediler.

https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Streamline

Her ana akım medya ve sosyal medya proagandistler tarafından bu gündemi zorlamak için sızdı. Kendimizi, muhalefeti imkansız kılan teknolojik çitlere sahip bir dünya kölelik sisteminde bulmadan önce gerçeğe uyanmaya başlasak iyi olur. Gezegen, insan varlığının geri kalanına köleleştirilebilir.

“Artık Bernie, kurumsal medyanın Rus varlık kulübüne katıldığına, inanmanız öğretilen her şeyi yeniden değerlendirme zamanı gelmiş olabilir.” için 46 yanıt

Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun 23-02-2020 04:09:02

Nevşehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 24-02-2020 23:02:43

Trabzon merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2020 07:00:02

Osmaniye merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 27-02-2020 18:39:24

Düzce merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 15-03-2020 00:32:52

Denizli merkezden ben gaye. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 24-03-2020 23:31:52

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler 28-03-2020 12:17:05

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 01-04-2020 04:23:10

Yalova merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-04-2020 18:09:08

Batman merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-04-2020 06:44:20

Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar web siten valla iyi, linkedinde paylaştım 20-04-2020 08:53:11

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-04-2020 17:31:36

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 23-04-2020 05:07:16

Muş merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, teşekkürler 24-04-2020 02:55:07

Ankara merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-04-2020 21:36:53

Bingöl merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler 03-05-2020 16:31:05

Çankırı merkezden ben Aylin. Merhabalar siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-05-2020 17:03:27

Bayburt merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 05-06-2020 12:26:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir