Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz?

Geçmiş, nihayet, artık uluslar tarafından parçalanmayan, bunun yerine bilgisayar kontrol sistemlerinin küresel olarak benimsenmesiyle birleşen geleceğe ulaştı mı?

Pek çok dünya medeniyetinin ilkel kökenlerden 20. yüzyıl nükleer erimesine kadar değişen aşamalar boyunca yavaş ilerlemelerle dolu bir dönemden sonra, yük serbest bırakılıyor ve nereye gideceğini düşünmek bir yana, nereye gideceğini hedeflemek için çok az zaman var veya hiç yok. eski yaşam tarzlarına geri dönmek hakkında.

Eyaletimin sloganı: “Per aspera ad astra”: “Yıldızlara ter ve gözyaşları ile”

Kızılderili cesur okunu vurdu gökyüzüne.

gönderen … torkarl
[comments]

“Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz?” üzerine 21 yorum

1. Bolu dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , Aylin – 191

2. Edirne dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selam sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun , doruk – 475

3. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki iyi, sağolun , memo – 203

4. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 464

5. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 21:12:03

6. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 287

7. Karabük dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selamlar siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 169

8. Yalova dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 148

9. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 373

10. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten iyi, teşekkürler , Aylin – 175

11. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 133

12. Manisa dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 278

13. Erzurum merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-02-2021 22:11:09

14. Eskişehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 23-02-2021 01:01:20

15. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Mrb sayfan valla çok güzel, face de paylaştım , ziya – 447

16. Çorum dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , mehmet – 121

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link