Geçmiş, nihayet, artık uluslar tarafından parçalanmayan, bunun yerine bilgisayar kontrol sistemlerinin küresel olarak benimsenmesiyle birleşen geleceğe ulaştı mı?

Pek çok dünya medeniyetinin ilkel kökenlerden 20. yüzyıl nükleer erimesine kadar değişen aşamalar boyunca yavaş ilerlemelerle dolu bir dönemden sonra, yük serbest bırakılıyor ve nereye gideceğini düşünmek bir yana, nereye gideceğini hedeflemek için çok az zaman var veya hiç yok. eski yaşam tarzlarına geri dönmek hakkında.

Eyaletimin sloganı: “Per aspera ad astra”: “Yıldızlara ter ve gözyaşları ile”

Kızılderili cesur okunu vurdu gökyüzüne.

gönderen … torkarl
[comments]

Author

53 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

2. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, tebrikler

3. Bolu dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , Aylin – 191

4. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Edirne dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selam sayfa inanki hayran bıraktı, sağolun , doruk – 475

6. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki iyi, sağolun , memo – 203

7. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 464

8. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 21:12:03

9. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 287

10. Karabük dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selamlar siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 169

11. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 148

12. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 373

13. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten iyi, teşekkürler , Aylin – 175

14. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 133

15. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 278

16. Selamlar sayfa harbiden güzel, twitter da paylaştım

17. Erzurum merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-02-2021 22:11:09

18. Eskişehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 23-02-2021 01:01:20

19. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Mrb sayfan valla çok güzel, face de paylaştım , ziya – 447

20. Çorum dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , mehmet – 121

21. Merhaba herkese web siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Isparta dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 16

23. Malatya dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 299

24. Adana merkezden ben gaye. Selam herkese web siten harbiden güzel, sağolun 14-03-2021 01:27:59

25. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim güzel, teşekkürler , emin – 43

26. Balıkesir dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , ali – 371

27. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 28-03-2021 15:09:11

28. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 192

29. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 12-04-2021 17:08:34

30. Mardin dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 77

31. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 124

32. Kırşehir dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 230

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 145

34. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 163

35. Siirt merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 13-05-2021 19:46:16

36. Batman merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 19-05-2021 12:19:55

37. Kırklareli dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, saolun , doruk – 440

38. Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

39. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 92

40. Tokat merkezden ben . Merhabalar web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 18-06-2021 00:12:58

41. İstanbul merkezden ben hatice. Merhaba sayfa harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-06-2021 08:54:58

42. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 399

43. Kayseri dan kimler var. Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 461

44. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

45. Kırşehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, tebrikler 04-07-2021 05:57:38

46. Ağrı merkezden ben memo. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-07-2021 14:11:10

47. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 185

48. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 345

49. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 214

50. Isparta merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler 18-07-2021 07:36:11

51. Bu konu : ” Artık bir “Sapan Medeniyeti” miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 290

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link