Artık buna değer mi?

Peki erkekler ve kızlar. Görünüşe göre hepimizi toplarından yakaladılar.

Kazanmak yok, normale dönmek yok – dönüş yok.

Herkes, yani tanıdığım herkes, sürekli bir korku içinde yaşıyor, propagandayı müjdesi gibi tüketiyor ve kendim için düşündüğüm ve onlara gerçeği göstermeye çalıştığım için beni utançtan ve dışlamaktan başka bir şey yapmadı.

Savaş bitti ve savaş kaybedildi.

Öyleyse sorum şu, neden yeni yeni başlayan ve çok daha kötü hale gelmeye mahkum bir dünyada yaşamaya devam edelim?

Whitt’imin sonuna geldiğimden oldukça eminim. Bu hayatın bir veya iki ayı daha ve artık etrafta olmak isteyeceğimi sanmıyorum.

Bir umut ışığı parlatmak isteyen var mı, yani, eğer varsa bile?

“Artık buna değer mi?” üzerine 14 yorum

1. Ardahan dan kimler var. Artık buna değer mi? . Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 199

2. Batman merkezden ben Gürbüz. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 05-01-2021 22:57:12

3. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-01-2021 10:07:28

4. Bu konu : ” Artık buna değer mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , ziya – 470

5. Elazığ dan kimler var. Artık buna değer mi? . Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 489

6. Bu konu : ” Artık buna değer mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 265

7. Bu konu : ” Artık buna değer mi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 237

8. Bu konu : ” Artık buna değer mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 326

9. Bu konu : ” Artık buna değer mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 63

10. Tekirdağ dan kimler var. Artık buna değer mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , memo – 95

11. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 01-03-2021 10:23:07

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link