Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi?

ABD için harika olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum ama Çin bundan pek memnun olmayacak. Ve tam da yaşadıkları sırada, Çin’de kesinlikle insan yapımı olmayan bu gizemli salgını yaşıyoruz. Nefret ettiğim onca şeyden sonra, Trump’ın Amerikalılar tarafında olduğundan şüphe duyduğumdan ya da öylece oynadıktan sonra, seçildiğinden beri bok çıldırdı. Zaten yapmamışsa, tüm bağlantıları birbirine bağlayacak bir şey yüzeye çıkacaktır.

“Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi?” üzerine 23 yorum

1. Kütahya dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Selam herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 248

2. Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 08:11:59

3. Muğla merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 08:36:21

4. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 176

5. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, şukuladım , gaye – 449

6. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 73

7. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 12-02-2021 14:06:45

8. Siirt merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım 12-02-2021 14:07:22

9. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , hatice – 82

10. Bayburt dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 339

11. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 12-02-2021 23:20:32

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , – 478

13. Kırklareli dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 351

14. Muğla dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Selamın aleyküm sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 258

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link