ABD için harika olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum ama Çin bundan pek memnun olmayacak. Ve tam da yaşadıkları sırada, Çin’de kesinlikle insan yapımı olmayan bu gizemli salgını yaşıyoruz. Nefret ettiğim onca şeyden sonra, Trump’ın Amerikalılar tarafında olduğundan şüphe duyduğumdan ya da öylece oynadıktan sonra, seçildiğinden beri bok çıldırdı. Zaten yapmamışsa, tüm bağlantıları birbirine bağlayacak bir şey yüzeye çıkacaktır.

Author

52 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Selam herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 248

2. Ardahan merkezden ben mehmet. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, teşekkürler 12-02-2021 07:23:39

3. Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, sağolun

5. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 08:11:59

6. Bayburt merkezden ben ziya. Selam siteniz inanki hayran bıraktı, saolun 12-02-2021 08:12:00

7. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. Muğla merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 08:36:21

9. Selam herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, tebrikler

10. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 176

11. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, şukuladım , gaye – 449

12. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 73

13. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 12-02-2021 14:06:45

14. Siirt merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım 12-02-2021 14:07:22

15. selamun aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , hatice – 82

17. Bayburt dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 339

18. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 12-02-2021 23:20:32

19. Kahramanmaraş dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , – 478

20. Gaziantep merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, sağolun 18-02-2021 07:04:27

21. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

22. Kırklareli dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 351

23. Muğla dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Selamın aleyküm sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 258

24. Aksaray dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 207

25. Kilis dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Slm web siteniz valla iyi, sağolun , banu – 158

26. Tunceli dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 309

27. Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

28. Selam paylaşımın gerçekten güzel, twitter da paylaştım

29. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun 15-03-2021 20:17:26

30. Bolu merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım 17-03-2021 12:03:41

31. İzmir dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 108

32. Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-04-2021 17:29:02

33. Kırşehir dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 113

34. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Slm sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 221

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 231

36. Diyarbakır merkezden ben banu. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 09-05-2021 05:05:57

37. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun , Aylin – 105

38. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 43

39. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha güzel, saolun , elif yılmaz – 117

41. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , hatice – 379

42. Merhabalar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

43. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 410

44. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

45. elif yılmaz Reply

Selam web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Muş dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 107

47. Bu konu : ” Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , doruk – 118

48. Kırklareli dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . selam arkadaşlar siten inanki iyi, sağolun , Emine – 44

49. Denizli dan kimler var. Artık hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyorum, ancak Başkan Trump, Çin’e yönelik daha katı ticaret tarifelerini yürürlüğe koyduktan sonra, burada başka hiç kimse, bunun yansımalarının ne olabileceğinden endişe etti mi? . Mrb sayfa cidden güzel, saolun , gaye – 341

50. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

51. Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link