Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum

İnsanlığa olan tüm umudumu yitirdim. Nüfusun büyük çoğunluğunun, büyük çoğunluğunun, sağduyu veya eleştirel düşüncenin herhangi bir görünümünden tamamen yoksun, değersiz, cahil lemelerden oluştuğu bir dünyada varız. Her yıl zenginler ve güçlüler, özgürlüğünüzün çoğunu ellerinden alır ve kelimenin tam anlamıyla kimse umursamaz. Aslında, onu neşelendiriyorlar, çünkü bunun “onları kurtarmaya devam edeceğini” düşünüyorlar. Hiçbir şekilde eleştirel düşünme.

Artık korkmuyorum. Artık kızgın değilim. Sadece üzgün, depresif ve yorgunum.

“Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 376

2. Bu konu : ” Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum ” çok güzel. Slm web siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 477

3. Bayburt merkezden ben memo. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 11:18:34

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-02-2021 12:45:34

5. Bu konu : ” Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 231

6. Bu konu : ” Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 499

7. Bitlis dan kimler var. Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum . Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 66

8. Bu konu : ” Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ziya – 344

9. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 16-02-2021 20:53:48

10. Ağrı dan kimler var. Artık korkmuyorum kızgınım sadece depresif ve yorgunum . Mrb web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 133

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link