Korku filmleri sırasında şaka yapardım, “Şimdi perili evden çıkın ve Walmart’a gidin!”

Artık bu yerler çok daha az güvenli görünüyor … düpedüz tehlikeli … bir yerde, bir telefon veya bir mağaza çağrı sistemi olmadan, floresan aydınlatmalı küçük bir ofiste bulunma olasılığınız varmış gibi.

Bir tür olumsuz hava var ve bunun sadece yüzsüz, maskeli memurların hayatlarından nefret etmeleri nedeniyle olduğunu düşünmüyorum.

Mega birliğin düşüşü mü? Kokuşmuş

Yoksa insanlar çatırdamak üzere mi? Harcama

gönderen … MycelialArchetype
[comments]

Author

28 Comments

1. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

2. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? . Merhaba sayfa süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 464

3. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 311

5. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 304

6. Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun

7. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, tebrikler 04-05-2021 03:42:44

8. Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:26:41

9. Erzurum merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 09-05-2021 08:05:26

10. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 490

11. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun , memo – 127

12. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Muş merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, saolun 26-05-2021 02:41:32

14. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 333

15. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler

16. Manisa merkezden ben Emine. Selamlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-05-2021 15:49:26

17. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 23:07:29

18. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 100

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 24

20. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Sakarya dan kimler var. Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? . Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 471

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 244

23. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 145

24. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? . Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 332

25. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 309

26. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 25-07-2021 08:15:09

27. Karaman dan kimler var. Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? . Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , – 313

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link