Korku filmleri sırasında şaka yapardım, “Şimdi perili evden çıkın ve Walmart’a gidin!”

Artık bu yerler çok daha az güvenli görünüyor … düpedüz tehlikeli … bir yerde, bir telefon veya bir mağaza çağrı sistemi olmadan, floresan aydınlatmalı küçük bir ofiste bulunma olasılığınız varmış gibi.

Bir tür olumsuz hava var ve bunun sadece yüzsüz, maskeli memurların hayatlarından nefret etmeleri nedeniyle olduğunu düşünmüyorum.

Mega birliğin düşüşü mü? Kokuşmuş

Yoksa insanlar çatırdamak üzere mi? Harcama

gönderen … MycelialArchetype
[comments]

Author

8 Comments

1. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

2. Muğla dan kimler var. Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? . Merhaba sayfa süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 464

3. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 311

5. Bu konu : ” Artık mağazalardaki karanlık enerjiyi fark eden var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 304

6. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, tebrikler 04-05-2021 03:42:44

7. Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:26:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link