Bu yüzden daha önce yerel barıma gittim ve sizi tanıyan insanlarla ilgili bir konuşmaya kulak misafiri oldum.

Yaklaşık 3-4 kişinin konuştuğunu söyleyebilirim. İlgilenenler için yaşlarının 20-25 civarında olduğunu belirttiler. Burada insan kafasının ve beyin yıkamanın iş başında olduğunu düşünmekten başka bir şey yapamaz ve siz bunu tahmin ettiniz. Hepsi almakta anlaştılar ya da aldılar.

Onu aldıktan sonra en çok kimin yaşadığı hakkında övündüklerini duydum. Üzgünüm ama asıl cehennem ne? Burada daha önce kıskançlık duyduğuna dair bir yazı görmüştüm. Yine kardeşim ne? Ne yazık ki şaşırmadım.

Yaptığım iş görüşmesinde, daha önce kapatılmış olanın üzerine birinin yapılmasıyla ilgili başka bir şaka yapıldı. Hiçbiri resmi olarak onaylanmadı mı?

İşim, bir ankette, geri dönmenin zorlanması gerekip gerekmediğini sormaktı. Uhm. evet, hayır.

Aşı alışverişi ve aşı alışverişi hakkında tartışmalarını duymak neredeyse fiziksel olarak beni utandırdı …

Benim düşüncem, artık bunlara sahip olan var mı?

Bir süredir bu aboneye bakıyorum (aslında yıllardır) ve eğer mantıklıysa, konuların bir yoldan diğerine gittiğini gördüm. Boklar tuhaflaşıyor hepsi bu ve her şeyin önümüzde ortaya çıktığını görmek vahşice.

Daha yeni yayınlamaya birkaç ay önce başladım.

En azından burada bir çeşit teselli sağlıyor.

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 67

2. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , ziya – 298

3. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 13:36:07

4. Sivas dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun , emin – 324

5. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , Gürbüz – 146

6. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 246

7. Çankırı merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 01-05-2021 06:00:08

8. Kars merkezden ben emin. Selam web siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 02-05-2021 19:11:08

9. İstanbul dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 366

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link