Bu yüzden daha önce yerel barıma gittim ve sizi tanıyan insanlarla ilgili bir konuşmaya kulak misafiri oldum.

Yaklaşık 3-4 kişinin konuştuğunu söyleyebilirim. İlgilenenler için yaşlarının 20-25 civarında olduğunu belirttiler. Burada insan kafasının ve beyin yıkamanın iş başında olduğunu düşünmekten başka bir şey yapamaz ve siz bunu tahmin ettiniz. Hepsi almakta anlaştılar ya da aldılar.

Onu aldıktan sonra en çok kimin yaşadığı hakkında övündüklerini duydum. Üzgünüm ama asıl cehennem ne? Burada daha önce kıskançlık duyduğuna dair bir yazı görmüştüm. Yine kardeşim ne? Ne yazık ki şaşırmadım.

Yaptığım iş görüşmesinde, daha önce kapatılmış olanın üzerine birinin yapılmasıyla ilgili başka bir şaka yapıldı. Hiçbiri resmi olarak onaylanmadı mı?

İşim, bir ankette, geri dönmenin zorlanması gerekip gerekmediğini sormaktı. Uhm. evet, hayır.

Aşı alışverişi ve aşı alışverişi hakkında tartışmalarını duymak neredeyse fiziksel olarak beni utandırdı …

Benim düşüncem, artık bunlara sahip olan var mı?

Bir süredir bu aboneye bakıyorum (aslında yıllardır) ve eğer mantıklıysa, konuların bir yoldan diğerine gittiğini gördüm. Boklar tuhaflaşıyor hepsi bu ve her şeyin önümüzde ortaya çıktığını görmek vahşice.

Daha yeni yayınlamaya birkaç ay önce başladım.

En azından burada bir çeşit teselli sağlıyor.

35 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 67

2. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , ziya – 298

3. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 13:36:07

4. Sivas dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun , emin – 324

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , Gürbüz – 146

6. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 246

7. Çankırı merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 01-05-2021 06:00:08

8. Kars merkezden ben emin. Selam web siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 02-05-2021 19:11:08

9. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 366

10. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten mükemmel, saolun , – 125

11. Uşak merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, şukuladım 06-05-2021 22:09:51

12. Tokat merkezden ben ali. Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 02:22:22

13. Diyarbakır dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 89

14. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 240

15. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-05-2021 02:24:21

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 362

17. Balıkesir merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun 01-06-2021 01:03:05

18. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Mrb sayfa ciddiyim hayran edici, teşekkürler 05-06-2021 04:53:54

19. Kilis merkezden ben memo. Slm paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler 06-06-2021 14:22:32

20. Antalya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 20:19:50

21. Düzce merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 10-06-2021 00:55:02

22. Mrb siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz cidden çok iyi, tebrikler 25-06-2021 16:51:45

24. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Selamlar web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 149

26. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 177

27. Bu konu : ” Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 175

28. Rize dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Selamlar siten vallaha güzel, face de paylaştım , Hasan – 356

29. İstanbul dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Merhaba siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 31

30. Giresun dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , gaye – 395

31. Bartın dan kimler var. Artık önemliyse, sadece bir düşüncem var mı? . Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 167

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link