Peki komplo teorisi nedir?

komplo teorisi:

1. diğer seçeneklere hala izin verilecektir;

2. bu, Pfizer’e hem yasal olarak zorunlu (teoride – hala bir mahkeme görmesi gerekiyor) hem de aynı zamanda deneysel ilaçları dağıtma yeteneği verir.

temelde sadece bir grup düzenleyici duman ve ayna.

Parayı takip et.

Author

21 Comments

1. Burdur merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun 24-08-2021 06:34:26

2. Bu konu : ” Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, şukuladım , ali – 71

3. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

4. Nevşehir dan kimler var. Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece . Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 365

5. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 26-08-2021 23:50:48

7. Erzincan merkezden ben Emine. Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-08-2021 00:31:44

8. Bu konu : ” Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ziya – 365

9. Bu konu : ” Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 363

10. Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-08-2021 16:58:56

11. Afyon dan kimler var. Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece . Selam siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 328

12. Tokat merkezden ben Hasan. Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-09-2021 02:44:19

13. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2021 14:08:48

14. Siirt dan kimler var. Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 12

15. Bu konu : ” Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 477

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 340

17. Adana dan kimler var. Artık Pfizer “onaylandığına” göre, EUA’nın diğer seçenekler için yetkisi kaldırılmalıdır. Doğru? yani, sadece . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, şukuladım , ziya – 67

18. Ordu merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2021 10:54:39

19. Erzincan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 20-09-2021 15:38:27

Write A Comment