Bu yeni “aşı”nın güvenliliğini veya etkililiğini sorgulayan bazılarınız, ilk kez “aşı önleyici” olarak adlandırılmayı deneyimliyor.

Çoğunuz, “Bakın, tüm aşılarımı oldum ama bunu istemiyorum ve bilim karşıtı ve aşı karşıtı olarak etiketleniyorum, bu delilik!” diyecektir.

Pekala, eğer bunu yapmak istiyorsanız, TÜM aşıların başlangıcından bu yana durumun böyle olduğunu lütfen göz önünde bulundurun.

“Bana toksin enjekte etmek için şirket destekli bir doktordan ziyade vücuduma güvenmeyi tercih ederim” diyen insanlar her zaman olmuştur. Bu kişiler, Gandhi ve Florence Nightingale gibi iyi bilinen tarihi şahsiyetleri içerir. Yani bu inanılmaz zeki bireyler zamanın %99’unu doğru anlıyorlar, ancak kendilerinin ve diğerlerinin güvenliğini ve bedensel özerkliğini düşündüklerinde aniden tamamen aptal, yanlış bilgilendirilmiş, potansiyel olarak farklı değiller mi?

Medyanın “güvenli ve etkili” yeni tedbire karşı çıkanları serseriler olarak göstererek, hükümetin onları ilaç holdingi adına halkı üzerinde zorlamaya başlamasına yol açan korku aşılayan propagandası her zaman olmuştur.

Bu yeni bir şey değil.

ŞU ANDA zihninizde ve ruhunuzda bulunanlar kadar geçerli sebepler için her zaman geri dönüş olmuştur.

Sizden sadece iki yıl içinde, gerçekte, sağlığınız hakkında bilinçli, akıllı kararlar verirken, “siz” hakkında bilimsel olmayan bir moron olarak bahseden makalelerin nasıl olacağını düşünmenizi istiyorum.

Tarih galipler tarafından kontrol edilir. Hepimiz buna katılıyoruz. Ancak bunun gerçekten anlamı, bilgi güce eşit değildir, güç bilgiye eşittir. “Bilgiyi” üretebilirler ve bu yeni “aşılar” artık “güvenli ve etkilidir” ve onu almamayı düşündüğünüz için deli oluyorsunuz.

Yine, bu her aşı için geçerlidir ve daha kapsamlı olarak, temelde tüm allopatik ilaç tedavileri için geçerlidir (merhaba, kemo!).

Bu, allopatik Tıbbın gerçekliğini araştırma ve onun gerçekte ne olduğunu görme şansınız. Bir kontrol mekanizması.

41 Comments

1. Sakarya dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler , gaye – 121

2. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 7

3. Uşak dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 4

4. Selam web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 306

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 216

7. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 413

8. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, şukuladım , Emine – 381

10. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 06-07-2021 13:50:50

11. Karaman dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 1

12. Van merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun 09-07-2021 15:27:36

13. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, saolun 11-07-2021 19:54:04

14. Bayburt dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 85

15. Yalova merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler 16-07-2021 20:58:30

16. Konya merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden iyi, linkedinde paylaştım 19-07-2021 19:13:25

17. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 452

18. Bartın dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 127

19. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım

21. Ağrı dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 72

22. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha güzel, teşekkürler , Hasan – 164

23. Şanlıurfa dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . Slm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 131

24. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 271

25. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inan ki çok iyi, sağolun 18-08-2021 10:33:22

26. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 57

27. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

28. Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba web siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-08-2021 15:52:36

29. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 254

30. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selam web siten cidden çok iyi, şukuladım 31-08-2021 19:42:50

31. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 461

32. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-09-2021 23:15:59

33. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . Selam siten vallaha çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 324

34. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 170

35. Artvin dan kimler var. Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. . Slm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 152

36. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla iyi, tebrikler , Gürbüz – 326

37. Bu konu : ” Artık propagandanın ve şirket çıkarlarının bu aşıya olan “ihtiyacı” nasıl körüklediğini biliyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , hatice – 495

38. Kilis merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-09-2021 15:31:54

Write A Comment