Yani dün bu kadını haberlerde gösterdiler. ABD askerlerinin (ya da genel olarak askerlerin hatırlamıyorum) yardımıyla Afganistan’dan ayrılabildiği için ne kadar minnettar olduğunu söylüyordu.

Şimdi bu içimde bir şüphe uyandırdı.

Yani bağlam açısından o orada ünlü olan bir Afganistanlı şarkıcı. Hatta iddiaya göre dünyanın her yerinde, Birleşik Krallık’ta ve Avrupa’da bir yerde birden fazla mülkü var. Şimdi, savaş devam ederken neden KABUL’da olsun ki? Cevabı şuydu: bir giyim hattını tanıtmak.

Saçmalık.

Bunu başka kimse yakaladı mı? Ya da hiçbir şey olmayan büyük bir yığın yakaladım lol.

…rolocesky tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Aryana Sayed (Afganistan) . Selam paylaşım valla iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 263

2. Afyon merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 26-08-2021 11:15:14

3. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 54

4. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok güzel, saolun , Hasan – 437

5. Sivas dan kimler var. Aryana Sayed (Afganistan) . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 406

6. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 401

7. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, saolun 26-08-2021 12:14:45

8. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

9. Rize merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2021 19:48:59

10. Niğde merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2021 20:02:28

11. Bartın dan kimler var. Aryana Sayed (Afganistan) . Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 305

12. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 488

13. Kocaeli merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım 06-09-2021 09:26:03

14. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 393

15. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Slm paylaşım inanki iyi, saolun , ali – 184

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 122

18. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun , banu – 339

19. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 131

20. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 315

21. Bu konu : ” Aryana Sayed (Afganistan) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 260

22. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment