İŞTE BİR E-POSTA Beni Connecticut’ta temsil eden bir avukat gönderdim, burada sahte saldırı suçlamalarıyla suçlandım. Hartford Connecticut Adliyesi’nde sistematik kamu yolsuzluğunu ortaya çıkaran her türlü kanıtı toplayabildim.

Aşağıdaki kamu görevlileri yozlaşmış durumda ve bu şekilde incelenmeleri gerekiyor:

• Yargıç: Elizabeth Lynch (bu kişi “Marcie Webber” aracılığıyla şahsıma vekaleten tehdit gönderdi)

• Yargıç: Omar Williams

• Bölge Savcısı: Johnathan Lewin

• Halk Savunucusu: Kalisha Raphael

• Mahkeme Katibi: Marcie Webber (Yargıç Lynch adına beni tehdit etti)

Gelmek için daha fazla…

Author

39 Comments

1. Antalya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-01-2021 23:07:38

2. Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, şukuladım , mehmet – 177

3. Tunceli dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 227

4. Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. Selam paylaşım cidden güzel, tebrikler , doruk – 27

5. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım 03-02-2021 18:09:01

6. Giresun merkezden ben mehmet. Slm sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım 04-02-2021 10:11:17

7. Sinop merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 07:22:45

8. Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Niğde merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-02-2021 13:00:30

10. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-02-2021 01:21:58

11. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Selamlar web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 428

12. Erzurum dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Selam sayfa yeminle mükemmel, saolun , doruk – 471

13. Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , emin – 498

14. Diyarbakır merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 19-03-2021 15:49:30

15. Kırşehir dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 493

16. Bolu dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Selam sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım , hatice – 253

17. Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. Mrb siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 280

18. İstanbul merkezden ben mehmet. Selam web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 23-04-2021 15:49:28

19. Aksaray dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Selamlar web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 307

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 101

21. Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , – 390

22. Erzincan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-05-2021 00:33:43

23. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 10-05-2021 21:51:48

24. Trabzon merkezden ben banu. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-05-2021 23:02:16

25. Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, sağolun , Emine – 141

26. Kastamonu merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, sağolun 26-05-2021 10:19:07

27. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Manisa merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım 16-06-2021 04:12:50

29. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, teşekkürler 18-06-2021 00:21:43

30. Muş dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 43

31. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

32. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, şukuladım

33. Erzincan merkezden ben Hasan. Slm web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 04-07-2021 20:52:51

34. Gümüşhane dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 439

35. Bu konu : ” Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) ” çok güzel. Slm web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 439

36. Kayseri dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Selam web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ali – 53

37. Karabük merkezden ben . Selam herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 29-07-2021 16:57:59

38. İzmir dan kimler var. Aşağıdaki Kamu Görevlileri, kamuya açık yolsuzluk eylemleri için soruşturulmalıdır … (DAHA FAZLA İÇERİK) . Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 162

39. Kütahya merkezden ben doruk. Selam paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 03-08-2021 00:56:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link