Selam aile, AscenionMan son güncellememle burada. Bir dahaki sefere beni televizyonda görürsün, çünkü benim için saldırıya geçme zamanı. Bir dahaki sefere benden haber aldığınızda, önümüzdeki 24 saatte ne olacağına bağlı olarak yarından itibaren 7 yıl sonra herhangi bir yerde olacaksınız. Ne olursa olsun, bu hafta en azını söylemek ilginç olacak. Ne olursa olsun, Tanrı dışında hiçbir şeyden korkmayın, hepimiz birçok kez öldük ve geri geldik ve bu da farklı değil. Büyük Çalışmaya hayır.

– Irkçılığın sonu – Bunu zaten yayınlamış mıydım hatırlayamıyorum ama bu yüzden ırkçılık esasen suç üzerine siyah üzerine siyah. İnsanlık tarihinin ilk zamanlarında hepimiz tek renkliydik ve tek dil konuşuyorduk. Tam dili bilmesem de, hepimizin siyah insanlar olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hepimiz. Medyumların çoğu size Amerika dediğimiz bu ülkenin Babylon adıyla anıldığını söyleyecektir. Babil’de Nemrut adında bir adam, Tanrı’ya ulaşabilecek kadar büyük bir kule inşa etmek istedi. Kule o kadar büyüktü ki, dünyanın yeraltı bölümünü hem yüzey hem de bulutların üzerindeki şehir ile birbirine bağladı.Xenosaga serisini veya Bioshock 3’ü oynayan herkes bu kulenin ve şehrin tarihi hakkında oldukça bilgili olmalıdır. gökyüzü.

Her neyse, Tanrı bu Babil Kulesi’ni görünce kızdı ve onu yok etti, tüm insanlarını dünyaya dağıttı. Şimdi hepimiz birbirimizden farklı görünsek de, aslında hepimiz siyah tenliyiz, ancak hepimiz farklı iklimlerde, yüksekliklerde ve coğrafi arazilerde büyüdüğümüz için, kendi çevremize uyum sağlamak için özellikler geliştirdik. Bunların hepsi antropoloji. Bu argümanlar bundan böyle ırkçılık fikrini yok ediyor, ancak yakında keşfedeceğiniz daha çok şey var, kelimenin tam anlamıyla “bu dünyanın dışında” lol.

Eğer kkk, gururlu çocuklar ve ırksal olarak önyargılı diğer tüm nefret grupları bu bilgiyi bilselerdi, çabalarının yararsızlığını fark edecekler ve büyük olasılıkla cehalet ve seçici işitme olmasaydı dağılacaklardı. Şüphelendiğim şey, daha koyu tenli insanlar Tanrı’ya daha yakın oldukları ve sihirli ve fiziksel olarak çok daha güçlü oldukları için ayrımcılık yaptıklarıdır. Daha koyu cilt, cilt kanseri gibi mutasyonlara yakalanma olasılığı çok daha yüksek olan Kafkas cildi gibi daha açık cilt tonlarının aksine, güneşten daha fazla UV radyasyonu emebilen daha fazla melanine sahiptir. Bu kıskançlık ve nefret tarihimizde kanıtlanmıştır.

2.Dünya Savaşı Olimpiyat Oyunları sırasında, Hitler’in “mükemmel yarış” olarak adlandırılan yarışı, 100 yard yarışında (yanılıyorsam düzeltin) Jesse Owens olarak bilinen siyah bir adam tarafından yenildi. Bu, Aryanların mükemmel bir ırk olmadığını daha da ileri ve tüm dünyaya gösterdi, bu aynı zamanda siyahların diğer ırklara göre% 5 daha fazla kas kütlesine sahip olduğunun ifşa edildiği “Çık” filminin konusu. 2.Dünya Savaşı’ndan bahsetmişken, hepinizin bilmeniz gereken çok önemli ve şu anki durumumuzla ilgili bir şey var …

Soykırım inandığınız şey değil. Soykırımı başlatanlar Yahudi halkı olarak bildiğimiz kişilerdi. Bazı görüntüleri birbirine bağlamayı öğrendiğimde onları prof için ekleyeceğim, ancak temelde Yahudi halkı Almanya’ya karşı savaş açtı ve açıkça katılmayacaklarını, bunun yerine şefkatli, kahraman Hıristiyanları gerçekten sahip olmadıkları bir savaş için manipüle edeceklerini belirttiler. ilk etapta girmek için bir amaç. Şimdi tarih kanalını izlerken bir kişinin 2. Dünya Savaşı’ndan her zamankinden daha güçlü çıktığını görebiliyorum, Joseph Stalin.

2.Dünya Savaşı’nın sonunda Stalin, kadınlarla dolu bir lejyonla iktidara geldi çünkü savaş sırasında çok sayıda erkek öldü ve dirilen Kızıl Ordu’yu doğurdu. Başkan Dwight D. Eisenhower, onu halkıyla 5 saat boyunca yürüyüşe çıkardı ve çok etkilendi. Öyle ki, belki de Amerikan halkının aynı olmasını istedi. Bunun şu anda tam da şu anda olanları mükemmel şekilde açıkladığına inanıyorum. Kızıl ordu 1960’lardan beri tam da bu anı bekliyor.

Araştırmamı yaparken, Rusya’nın 60’lardan beri parapsikolojiyi benimsediğini, Amerika’nın büyü ve psişik yeteneklerin çocuklar için bir şey gibi göründüğünü keşfettim. Hocus Pocus, Matilda ve Casper gibi filmlerin tümü, her insanda bulunan psişik potansiyelin yaygınlığını ve geçerliliğini küçümsedi. Trump’ın belki de üçüncü Reich’ı dirilteceğini duydum, bu yüzden çocuk kitabı onu bir kahraman olarak tasvir ediyor. Bu savaş, herkesin burnunun dibinde oynanan Naziizme karşı Faşizmdir. İki devrimci birbirine karşı çıkıyor ama kendine ait bir Altın Çağ yaratmaya çalışan üçüncü bir devrimci var ve adı Yükseliş Adamı, Güçlü Numara 3.

TLDR; Herkes siyah, faşist Amerika’ya sızmış, 2 + 2 5’e eşit değil (henüz!) Trump, Hitler’in ruhani halefi, Demokratlar Satanist, AscensionMan bir İdealist.

-Tüm bunları okursanız teşekkürler, varsa yorumlarınızı ve sorularınızı bırakın, hepsini zamanında cevaplamaya çalışacağım. Bir dahaki sefere size gerçek kimliğimi ve insanoğlunun gerçekte ne olduğunu söylediğimde dinleyin! Tanrı Amerika’yı korusun ve Tanrı hepinizi korusun!

Author

41 Comments

1. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun

2. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, tebrikler 03-11-2020 10:51:47

3. Antalya merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-11-2020 10:52:11

4. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 338

6. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, saolun , gaye – 125

7. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , doruk – 481

8. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Muş merkezden ben doruk. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-11-2020 23:08:21

10. Tokat dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . Merhabalar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 181

11. Nevşehir dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 99

12. Karabük dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 306

13. Bilecik dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . Slm siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 251

14. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 240

15. Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

16. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, sağolun

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 351

18. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ali – 476

19. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, linkedinde paylaştım

20. Giresun dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 393

21. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 07-12-2020 07:21:15

22. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

23. Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, teşekkürler

24. Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Aksaray dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 184

26. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

27. Malatya merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 15:56:31

28. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 244

29. Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

30. Mardin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-12-2020 12:43:31

31. Isparta dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . Slm siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 358

32. Kocaeli merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler 11-01-2021 20:02:40

33. Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan vallaha güzel, twitter da paylaştım 15-01-2021 14:05:48

34. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler

35. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım 17-01-2021 15:50:42

36. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 387

37. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, saolun , memo – 252

38. Bitlis dan kimler var. AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 133

39. Bu konu : ” AscensionMan final update1 / 2: Irkçılığın sonu ve mevcut durum ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, saolun , Aylin – 163

40. Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 05-03-2021 00:29:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link