Virüsler, insan ev sahibini onları damlacık şeklinde yaymaya zorlamak için öksürüğe, hapşırmaya, nezle, burun akıntısı ve sulu gözlere ihtiyaç duyar, bu nedenle asemptomatik yayılma tarihsel olarak bir virüs vektörü olarak görülmez …

Asemptomatik yayıcıların başlangıçta çok ciddi ve önemli olduğuna inanmak zorunda kaldık, bu da kilitlenmeler için devasa bir hükümet motivasyonuydu.

Artık hasta insanların virüsü yaydığını ve hastaların her zaman olması gerektiği gibi evde kalması gerektiğini biliyoruz.

Bu aşı ile değişecek mi? Viral bulaşma mı? Mutasyona uğramış asemptomatik covid mi? Çok dikkat.

Author

40 Comments

1. Batman dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , mehmet – 391

2. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 12:36:20

4. Çanakkale merkezden ben hatice. Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 09-04-2021 12:37:16

5. Uşak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler 09-04-2021 12:37:17

6. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 433

7. Samsun merkezden ben memo. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-04-2021 12:37:20

8. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, tebrikler , Hasan – 109

9. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 418

11. Bitlis dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 37

12. Osmaniye dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Selam siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , memo – 307

13. Malatya dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 318

14. Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 06:53:08

15. Sakarya merkezden ben ali. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun 20-04-2021 10:52:59

16. Yalova merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-04-2021 02:10:44

17. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

18. Çankırı merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım 03-05-2021 15:54:24

19. Sinop merkezden ben gaye. Merhabalar siten inan ki iyi, teşekkürler 06-05-2021 22:35:46

20. Konya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki güzel, teşekkürler 08-05-2021 10:39:37

21. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , – 308

22. Slm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Emine – 230

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 20

25. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 229

26. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , doruk – 269

27. Konya merkezden ben memo. Slm sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-06-2021 22:56:57

28. Batman dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Mrb paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 357

29. Tunceli merkezden ben hatice. Slm siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 20-06-2021 20:14:40

30. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 379

31. Tunceli merkezden ben ali. Selam paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım 25-06-2021 16:23:21

32. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki çok güzel, şukuladım , – 433

33. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler

34. Muğla dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Merhaba web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 241

35. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Mardin dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 273

37. Eskişehir merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun 27-07-2021 00:02:43

38. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 163

39. Kırşehir dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Mrb siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 268

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link