Virüsler, insan ev sahibini onları damlacık şeklinde yaymaya zorlamak için öksürüğe, hapşırmaya, nezle, burun akıntısı ve sulu gözlere ihtiyaç duyar, bu nedenle asemptomatik yayılma tarihsel olarak bir virüs vektörü olarak görülmez …

Asemptomatik yayıcıların başlangıçta çok ciddi ve önemli olduğuna inanmak zorunda kaldık, bu da kilitlenmeler için devasa bir hükümet motivasyonuydu.

Artık hasta insanların virüsü yaydığını ve hastaların her zaman olması gerektiği gibi evde kalması gerektiğini biliyoruz.

Bu aşı ile değişecek mi? Viral bulaşma mı? Mutasyona uğramış asemptomatik covid mi? Çok dikkat.

Author

14 Comments

1. Batman dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , mehmet – 391

2. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 12:36:20

4. Çanakkale merkezden ben hatice. Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 09-04-2021 12:37:16

5. Uşak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler 09-04-2021 12:37:17

6. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 433

7. Samsun merkezden ben memo. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-04-2021 12:37:20

8. Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, tebrikler , Hasan – 109

9. Merhabalar sayfan vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 418

11. Bitlis dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 37

12. Osmaniye dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Selam siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , memo – 307

13. Malatya dan kimler var. ASEMPTOMATİK COVID-19’UN YAYGINLAŞTIRILMASI MI? – “Solunum yoluyla taşınan her tür virüsün geçmişinde, asemptomatik bulaşma HİÇBİR ZAMAN salgınların tetikleyicisi olmamıştır.” – Dr Anthony Fauci, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü, 28/1/2020 . Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 318

14. Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 06:53:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link