Biri daha önce bahsetmişse beni affet, ben öyleyse görmedim. Pandemi ile ilgili asemptomatik şeyden hep kötü hissettim.

Ya hiçbir zaman gerçekten asemptomatik vaka olmadıysa ve gerçekte bu tüm zaman boyunca sadece yanlış pozitiflerse?

İnsanların bu konudaki düşüncelerini merak ediyorum. Ayrıca, kendinizi hasta hissetmiyorsanız neden test yaptırasınız? Bana doğru gelmiyor.

Author

13 Comments

1. Van merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 03-03-2021 06:51:09

2. Erzurum merkezden ben Hasan. Slm sayfan cidden çok güzel, şukuladım 03-03-2021 06:51:42

3. Zonguldak dan kimler var. Asemptomatik olma teorim . Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 367

4. Bu konu : ” Asemptomatik olma teorim ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 195

5. Sivas dan kimler var. Asemptomatik olma teorim . Slm paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , ali – 283

6. Bu konu : ” Asemptomatik olma teorim ” çok güzel. Mrb web siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 71

7. Ağrı dan kimler var. Asemptomatik olma teorim . selam arkadaşlar web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 356

8. Antalya merkezden ben . Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 02:13:48

9. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

11. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link