Kategoriler
Genel

Asemptomatik taşıma

Bu bilimsel olgunun, covid (veya değil) durumunda geçerli olmasının yanı sıra, sonsuz bir endişe ve yayılma korkusunu sürdürmek için ustaca bir araçtır.

Sadece MSM güç kitlelerine korku besleyen bir dünyada yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda sağlıklı olsanız (veya sağlıklı olsanız bile) virüsü taşıma olasılığınız olduğunu ve bunu yapacağınızı söyleyen bir anlatı yürürlüğe koyduk. 2 hafta için.

O zaman ne? 2 hafta boyunca “güvende kalıyorsunuz” ve hatta “gönül rahatlığı” ya da belki de haklı olarak bağışıklığı zayıflamış ve oldukça kaygılı olabilecek sevdiklerin kutsallığı için test edilmeye karar veriyorsunuz.

İnce.

Ancak kliniği terk ettiğiniz anda (size “bazen doğru” bir test verdikleri), MSM’nin sizi tam anlamıyla her insanın, yerin veya şeyin viral bir tehdit olduğu konusunda uyardığı bir dünyadasınız. Yani aslında asemptomatik bir taşıyıcı olma endişesi 2 hafta geri döndü.

Yıkayın (eller) ve ad infinitum’u tekrarlayın.

Asla bitmez. Kitleleri kontrol eden bir “onlar” varsa, bu korku döngüsünün zor pompalanmasını sağlamak için çok akıllıca bir araçtır. İki haftalık pencere geri dönüşümü durdurmaz.

Eğer mantığım yanlışsa lütfen düşüncelerinizi bana bildirin. Kavga seçmeye veya isim çağrısı yapmaya çalışmıyorum. Sadece rasyonel tartışma.

II

“Asemptomatik taşıma” için 7 yanıt

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 21-07-2020 20:30:00

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun 21-07-2020 23:31:51

Kilis merkezden ben Emine. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-07-2020 02:04:16

Bartın merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler 27-07-2020 15:42:37

Yozgat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 16:42:12

Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-08-2020 19:42:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir