Ben bir antimasker değilim, ancak asemptomatik yayılmanın medya / sağlık yetkilileri tarafından aşırı abartıldığına dair güçlü bir his var.

Medyadan gelen raporlar, tüm vakaların% 40-50’sinin asemptomatik olduğuna ve asemptomatik bulaşmanın bulaşmanın başlıca nedeni olduğuna inanmanızı sağlayacaktır.

Bununla birlikte, sıfır semptomunuz varsa, virüsü muhtemelen bulaşmayacağınıza dair güçlü bir önsezim var.

Author

70 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

2. Bilecik merkezden ben Emine. Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 13-09-2020 23:01:56

3. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 04:07:18

4. Aydın merkezden ben mehmet. Selam herkese siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 15-09-2020 02:38:23

5. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler , – 121

10. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun

11. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Mrb sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 62

12. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, tebrikler

13. Kırıkkale merkezden ben hatice. Slm sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 17-11-2020 14:48:33

14. Adana merkezden ben mehmet. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 17-11-2020 15:33:02

15. Kars merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:59:59

16. Bursa merkezden ben Emine. Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 06-12-2020 14:10:03

17. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanki çok iyi, tebrikler

18. Selamlar siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

19. Karabük dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, sağolun , Emine – 292

20. Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:51

21. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler

22. Bursa merkezden ben banu. Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım 31-12-2020 07:59:48

23. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 415

24. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 47

26. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

27. Amasya merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, şukuladım 14-02-2021 13:03:09

28. Kilis merkezden ben memo. Merhabalar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 23:26:03

29. Çanakkale merkezden ben ali. Slm siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 13:43:11

30. Yozgat merkezden ben Hasan. Mrb sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 09-03-2021 03:50:52

31. Gümüşhane dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Selam sayfanız inanılmaz mükemmel, saolun , ahmet – 139

32. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 50

33. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten mükemmel, şukuladım , banu – 294

34. Kırşehir merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-04-2021 15:12:53

35. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 11

36. Merhabalar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

37. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 20

38. Siirt dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Selam web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , hatice – 61

39. Diyarbakır dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Slm web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 6

40. Tekirdağ dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 322

41. Konya dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , gaye – 74

42. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, saolun , gaye – 164

43. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler , elif yılmaz – 460

45. Ordu dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Merhaba sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 339

46. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 33

47. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

48. Siirt dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, saolun , ali – 36

49. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

50. Merhaba herkese siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler

51. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım

52. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 23-06-2021 11:47:37

53. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

54. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 24-06-2021 02:58:38

55. Mardin dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . selam arkadaşlar siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 360

56. Diyarbakır dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Selam sayfan valla güzel, facebookta paylaştım , ali – 231

57. Çankırı dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Merhaba herkese sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 256

58. Düzce merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, şukuladım 11-07-2021 22:51:00

59. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler

60. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Mrb siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 409

61. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

62. Denizli dan kimler var. Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor . Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 268

63. Bu konu : ” Asemptomatik yayılma aşırı abartılıyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , – 430

64. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

65. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link