Kategoriler
Genel

Asgari Ücret ya da değil. Zor Zamanlar her yerde herkesin üzerindedir.

Asgari Ücret ya da değil. Milyonlarca insanın finansal istikrarlı, ailevi ya da değil olmak için yeterli para kazanmasını umut edebilseydik. Bekar ve aileniz yoksa, umarım siz de para kazanabilirsiniz. Bu dünyadaki her bir kişi, çalışma ve kendilerini destekleyecek kadar para kazanma hakkını hak ediyor. Bu işi eş gibi başka biriyle yapmaya karar verirlerse umarım birlikte karşılayabilirler .. Çocukları varsa umarız her şeyi yaparlar. Amerikalı bir konuşma olarak, umarım dünya çapında ebeveynler, hepsi bekar olsun ya da olmasın anlarlar. Ne zaman RVA halkından ön hat çalışanlarından saatte en az yaşanabilir bir ücret beklemelerine yardım etmesini isteyebilirim ki, bu bok çocuklarımıza olursa, daha yaşlı insanlar gibi işten çıkarıldıklarında hayatta kalacakları bir şeyleri olur. ? Dinleyici notuna gerek yok, konuşmak için VA’ya ihtiyaç var!

“Asgari Ücret ya da değil. Zor Zamanlar her yerde herkesin üzerindedir.” için 24 yanıt

Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 14-04-2020 04:29:16

Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamlar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 00:06:08

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz harbiden çok güzel, tebrikler 15-04-2020 19:45:16

Giresun merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-04-2020 19:56:18

Diyarbakır merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, tebrikler 05-05-2020 20:59:32

Antalya merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler 06-05-2020 15:20:36

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, şukuladım 24-05-2020 19:21:11

Balıkesir merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 04-06-2020 00:59:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir