Asgari ücret yükseliyor

Asgari ücret artışı görüşmeleriyle, büyük olasılıkla bir noktada geçilirken, anlayışımı vermek istedim. Asgari ücreti herkese yükselttiğinizde, bu enflasyon yaratacaktır. Enflasyon, mal ve hizmetlerle daha yüksek yaşam maliyetine sahiptir ve bu da paramızı harcama şeklimizi kesinlikle değiştirecektir. Ama en önemlisi, asgari ücret artışı, düşük gelirli aileler ile orta sınıflar arasında bir bağlantı noktasından başka bir şey yaratmıyor. Bu, iki gelir seviyesi arasındaki uçurumu kapatır ve eşit bir çoğunluk yaratır. Sosyalizm diyebilirsiniz, ama bu kesinlikle bana komünizm gibi geliyor. Daha da büyük bir işçi arı popülasyonu oluşturmak için düşük gelir ile orta sınıf arasındaki uçurumu kapatmak istiyorlar. TPTB’nin bundan elde ettiği şey, hala söz sahibi olanlara karşı yaşamak için çabalayan daha fazla insandır. Bu açığı kapattıklarında, benim dediğim şekliyle daha fazla “hükümet yardımı” veya kontrolü olmasını bekleyin. Uçurumun kapatılması ve ardından yükselen enflasyon, çoğunluğun ağabeyden yardım almadan hayatta kalmasını imkansız hale getirecek. Yaşadığımız dünyayı, bunun daha iyi bir yaşam tarzına doğru ilerleme şeklimiz olduğuna inanmak korkutuyor.

This Post Has 19 Comments

1. elif yılmaz

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım 01-03-2021 12:11:58

2. hatice

Bu konu : ” Asgari ücret yükseliyor ” çok güzel. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 115

3. memo

Çankırı merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 12:13:17

4. ahmet

Bu konu : ” Asgari ücret yükseliyor ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 121

5. emin

Batman merkezden ben emin. Selam sayfanız valla çok iyi, saolun 01-03-2021 12:17:47

6. Aylin

Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, sağolun

7. Emine

Zonguldak dan kimler var. Asgari ücret yükseliyor . selamun aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 401

8. Aylin

Muğla dan kimler var. Asgari ücret yükseliyor . Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 275

9. elif yılmaz

Selamlar bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. banu

Konya dan kimler var. Asgari ücret yükseliyor . Merhabalar sayfa gerçekten güzel, sağolun , banu – 87

11. emin

Bu konu : ” Asgari ücret yükseliyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , emin – 46

12. ahmet

Bu konu : ” Asgari ücret yükseliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 492

13. emin

Şırnak dan kimler var. Asgari ücret yükseliyor . Selam herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , emin – 91

14. mehmet

Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

15. ali

Bu konu : ” Asgari ücret yükseliyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 371

16. Gürbüz

Bu konu : ” Asgari ücret yükseliyor ” çok güzel. Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 416

17. hatice

Bu konu : ” Asgari ücret yükseliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 342

18. Hasan

Kilis merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, saolun 08-04-2021 13:52:38

19. doruk

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın