Siyasi aktivistlerin ve PAC’lerin memlere ne kadar harcadıklarının farkında değilseniz, biraz zaman ayırmanızı öneririm. Sadece favori etkileyicilerinize bir daha asla güvenmeyeceğiniz konusunda uyarın.

Ve bununla, 15 dolarlık asgari ücret memlerini zorlayan ve buna karşı görünmeye çalışan insanları gördünüz mü, işçilerine para ödemeyen şeytani fast food zincirlerini desteklemekle eşdeğerdir. Bu doğru olsa da, bu iddia çok samimiyetsizdir. Bunu bir düşünün, küçük işletmeler ve restorantlar geçen yıl büyük bir darbe alırken, kurumsal zincirler ve kutu mağazaları rekor karlar gördü. Kalan birkaç küçük işletme neredeyse hiç beklemiyor ve sınırlı kapasiteyle yeniden açılmaları gerekiyor. Onlara uygun bir kurtarma planı olmadan, 15 dolarlık bir asgari ücreti zorlamak, onları personel azaltmaya ve hatta düşüş oranlarını hızlandırmaya zorlar. İşçilerine bir darbe almaksızın 15 dolar ödeyebilecek tek şirket, bu memlerin aleyhine davrandıkları aynı şirket zincirleri ve kutu mağazalarıdır. Bu bana, halkı, şirketlerle mücadele adına sahte adla küçük işyerlerine yönelik devam eden saldırıyı desteklemeye yönelik kasıtlı bir başka girişim gibi görünüyor.

Author

18 Comments

1. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Sivas dan kimler var. Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. . selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, sağolun , banu – 428

3. Bu konu : ” Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. ” çok güzel. Selam siten valla çok güzel, tebrikler , mehmet – 7

4. Bu konu : ” Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 114

5. Isparta merkezden ben . Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sağolun 27-01-2021 20:54:54

6. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

7. Bu konu : ” Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 223

8. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten yeminle çok güzel, tebrikler

9. Bu konu : ” Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 497

10. merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, teşekkürler

11. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 303

13. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

14. Kastamonu dan kimler var. Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. . Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 349

15. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun

16. Isparta merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım 25-03-2021 11:56:03

17. Şanlıurfa dan kimler var. Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. . Merhabalar paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 469

18. Mardin dan kimler var. Asgari ücreti 15 $ ‘ı zorlamak için kurumsal fast-food zincirlerini eleştiren çok sayıda mem görüyorum. Bu, halkı eninde sonunda şirket zincirlerine fayda sağlayacak bir şeye yönlendirmenin çok kasıtlı bir yolu gibi görünüyor. . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 243

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link