16 Nisan 2002 tarihinde bu gün, ABD Yüksek Mahkemesi, “ifade özgürlüğüne” dayanan 1996 CP yasasının büyük bir bölümünü bozdu. Özgür Konuşma Koalisyonu aslında Yetişkin Eğlence Endüstrisi için bir lobiydi.

Özetle, yasa görünüşte “çok belirsizdi” ve bu nedenle “sanal” cp’ye ve “küçük gibi görünen” kişilere İZİN VERMEYE karar verdiler.

İronik olmayan bir şekilde, 16 Nisan 1996 aynı zamanda Prens Andrew’un Sarah’ya boşandığını açıkladığı gündür.

Ashcroft vs Free Speech Wiki

Ashcroft vs Free Speech Britannica

Author

9 Comments

1. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

2. Bu konu : ” Ashcroft ve Serbest Konuşma Koalisyonu ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Emine – 209

3. Selam herkese bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Ashcroft ve Serbest Konuşma Koalisyonu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 124

5. Kayseri dan kimler var. Ashcroft ve Serbest Konuşma Koalisyonu . Slm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 284

6. Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

7. Kırklareli dan kimler var. Ashcroft ve Serbest Konuşma Koalisyonu . Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 463

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link