Eğer kolayca kırılırsanız, lütfen this.im’i okumayın. tüm bunların doğru olduğunu söylemiyorum, bunun mümkün olabileceğine inanıyorum. Amerika’ya bir ton saygım var ama hükümete değil. Her zaman hükümetten en kötüsünü beklerim. Aşıya kötü bir şey koymayı hükümetimizi aşmazdım. Ben hiçbir şekilde anti vaxxer değilim. Aşının içinde dişi üreme sistemine bir şeyler yapabilecek bir şey bulunduğuna dair beni deli gibi gösterebilecek bir teorim var. Neden böyle düşünüyorum? Başlamak için gizemli bir virüs, hiçliğin ortasında, laboratuvarda oluşturulduğuna dair raporlarla başlar. Sonra birkaç siyasi aday için mükemmel bir şekilde gölgelendi ve virüs olmasaydı kazanamazlardı ve hepsi aynı gündemde ve çoğu aynı partide. Ulusumuzda ve covid ile mümkün olan diğerlerinde gölgeli seçimler. Sonra Justin Trudeau “yanlışlıkla aşının yaratıldığını söyledi.” Doğru olsa bile tüm karşıt görüşleri sansürleyen gerçeği kontrol etmek. Yüz kaplamaları eski Araplar tarafından kullanılmıştır. Bu. Aşı, birçok ölüme ve sağlık sorununa neden oldu. Belki insanları öldürmek veya üreme sistemini olumsuz etkilemek için tasarlanmış. Belki de içinde sadece büyük bir kusur vardır. Reddit’ten atılmak istemediğim için bahsetmeyeceğim daha fazla kanıt var. Ama bu bir tesadüf olamaz.

20 Comments

1. Mardin merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler 18-04-2021 06:39:17

2. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 81

3. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. İzmir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım 18-04-2021 08:55:50

5. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Slm sayfanız valla hayran edici, teşekkürler , ali – 2

6. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 40

7. Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Rize merkezden ben hatice. Merhabalar web siten valla iyi, teşekkürler 24-04-2021 10:45:07

9. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 486

10. Bayburt dan kimler var. Aşı . selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, sağolun , Aylin – 51

11. Selam paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , hatice – 421

13. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 247

14. Sivas merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım 10-05-2021 20:03:52

15. Kırıkkale dan kimler var. Aşı . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 179

16. Malatya dan kimler var. Aşı . Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 101

17. Bursa dan kimler var. Aşı . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 293

18. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Ağrı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım 14-06-2021 01:24:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link