Yani ben ve aile üyelerim henüz aşı olmadık ve bir gerçeği biliyorum ki ben de olmuyorum (18, K) ve 15 ve 13 yaşındaki kardeşlerime de aşı yaptırmıyorum. 44 ve 41 yaşındaki ailem için endişeleniyorum. Bunun nedeni Delta varyantı. Şimdi, kafamda, COVID ilk başladığında, COVID’in çok ÖLÜMCÜL bir virüs olduğu zamanları hatırlayın, herkes içeride kalsın!!! Tabii ki şimdi işler değişti, bu yüzden Delta varyantı için aynı durum olup olmayacağını merak ediyorum. Ebeveynlerimden biri COVID’e yakalanırsa kendimi suçlu hissetmek istemediğim ama her bir parçamın da iğneyi almasını istemediğim bu garip durumdayım. Merak ediyorum, benzer durumda olan var mı ve ne yapmayı planlıyorlar/tavsiyeleri var mı?

Author

23 Comments

1. Bolu dan kimler var. Aşı . Merhabalar siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 123

2. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 339

3. selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım

5. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-08-2021 20:24:30

6. Hakkari dan kimler var. Aşı . Selam herkese web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , banu – 368

7. Selamlar web siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, saolun , emin – 272

9. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden çok iyi, şukuladım , gaye – 415

10. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , ziya – 320

12. Şanlıurfa merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 04:36:29

13. Bu konu : ” Aşı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, teşekkürler , – 78

14. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 29-08-2021 23:27:35

15. Niğde dan kimler var. Aşı . Selam siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , ali – 57

16. Düzce dan kimler var. Aşı . Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 314

17. Balıkesir dan kimler var. Aşı . Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 475

18. Iğdır merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-09-2021 02:45:51

19. Kırıkkale dan kimler var. Aşı . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 415

20. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Aşı . selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, saolun , elif yılmaz – 80

21. Kırıkkale dan kimler var. Aşı . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 114

22. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment