Oğlumun bir hafta içinde orduyla yola çıktığını ve kendisine covid aşısı HAS’ın söylendiğini yazdım. FDA acil durum yetkisini verdiğinden, bu her zaman onun için bir seçim olmuştur. Şu anda bir işe alma uzmanı olarak çalışıyor, 9-5 tipi bir işte, neredeyse her gün orada ve bunu isteyip istemediği soruldu. Tabii ki hayır dedi. Şimdi, başka seçeneği yok dedi. OCS’ye gitmesi için kendisine bir tane olması gerektiği söylendi.

Bu orduda başka birinin başına geliyor mu?

Author

45 Comments

1. Van dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 200

2. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

3. Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 26-04-2021 14:04:21

4. Şanlıurfa merkezden ben ali. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım 26-04-2021 16:18:10

5. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım 26-04-2021 16:19:25

7. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler

8. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 22

9. Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-05-2021 04:45:18

10. Aksaray merkezden ben emin. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-05-2021 01:36:36

11. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım 05-05-2021 21:39:11

12. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 304

13. Diyarbakır dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, teraziye tıkladım , ali – 382

14. Ordu dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 458

15. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 310

16. Slm sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 462

18. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 12-05-2021 07:22:54

19. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım , emin – 391

20. Adıyaman dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 68

21. Mardin dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, sağolun , ali – 396

22. selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, saolun

23. Bolu merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 20-05-2021 08:55:59

24. Afyon merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-05-2021 03:12:03

25. Uşak merkezden ben Emine. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 02:30:14

26. Adana dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 52

27. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 194

28. Gümüşhane dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ali – 292

29. Tokat merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 00:17:27

30. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , – 440

31. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Selam web siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 243

32. Tokat merkezden ben gaye. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, sağolun 04-07-2021 22:32:32

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Selam web siten yeminle iyi, şukuladım , elif yılmaz – 477

34. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 195

35. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 24

36. Kayseri dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Selamlar web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , memo – 495

37. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , emin – 471

38. Bingöl dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Selam paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 269

39. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Mrb siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 454

40. Siirt merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 25-07-2021 14:45:54

41. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler , Emine – 333

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link