Oğlumun bir hafta içinde orduyla yola çıktığını ve kendisine covid aşısı HAS’ın söylendiğini yazdım. FDA acil durum yetkisini verdiğinden, bu her zaman onun için bir seçim olmuştur. Şu anda bir işe alma uzmanı olarak çalışıyor, 9-5 tipi bir işte, neredeyse her gün orada ve bunu isteyip istemediği soruldu. Tabii ki hayır dedi. Şimdi, başka seçeneği yok dedi. OCS’ye gitmesi için kendisine bir tane olması gerektiği söylendi.

Bu orduda başka birinin başına geliyor mu?

Author

10 Comments

1. Van dan kimler var. Aşı artık ordu için zorunlu mu? . Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 200

2. Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 26-04-2021 14:04:21

3. Şanlıurfa merkezden ben ali. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, facebookta paylaştım 26-04-2021 16:18:10

4. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım 26-04-2021 16:19:25

6. Bu konu : ” Aşı artık ordu için zorunlu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 22

7. Iğdır merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-05-2021 04:45:18

8. Aksaray merkezden ben emin. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-05-2021 01:36:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link