Birinde Moderna var.

Diğerinde Phfizer var.

2. Çekimlere geldikten sonra yaklaşık bir hafta hastalandım. Biraz D vitamini ve 4 gün içinde bitirdim. Bu Teorinin doğru olup olmadığını görmek için dün Kan Çalışması yaptırdım. Test sonuçlarımı yaklaşık 2 ila 3 İş Günü içinde öğreneceğim. Anti-Vücut sayımın yüksek olup olmadığını görmekle gerçekten ilgileniyorum. “İğne Yapmama” kontrol grubunda olduğumu düşünürsek.

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 68

2. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, saolun , elif yılmaz – 390

3. Muğla dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 68

4. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 226

5. Tokat dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . Slm paylaşımınız yeminle iyi, teraziye tıkladım , banu – 259

6. Selamlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Hakkari dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . Merhaba sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 388

8. Kayseri merkezden ben ali. Selam herkese sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler 13-05-2021 04:55:51

9. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

10. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . Mrb paylaşımınız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 19

11. Bartın dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . Selam bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 359

12. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, saolun

13. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 301

14. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . Merhabalar bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 51

15. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

16. Adana dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 35

17. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 307

18. Kırklareli merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 16-05-2021 08:37:09

19. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 30

20. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, şukuladım

21. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler 23-05-2021 21:43:07

22. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 435

23. Artvin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-05-2021 21:20:54

24. Muş merkezden ben Hasan. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-06-2021 14:34:50

25. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 458

26. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 75

27. Samsun dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 409

28. Afyon merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 28-06-2021 15:48:43

29. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 485

30. Kütahya dan kimler var. Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 247

31. Bu konu : ” Aşı Atma Teorisi Doğru ise iki Aşılı Oda Arkadaşıyla yaşıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 430

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link