Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir.

https://www.smh.com.au/national/even-with-a-vaccine-it-will-take-time-for-life-to-return-to-normal-20201206-p56kz6.html

“Bu çemberler temizlenirse, bu aşı Avustralya’da Mart ayına kadar mevcut olabilir. Ancak üretimi zaman aldığı için, hepimiz bir kerede alamayız.”

“Aşıyı aldıktan sonra hayat normale dönecek mi? Ne yazık ki, hayatın COVID-19 öncesi günlerimize benzemesi muhtemelen biraz zaman alacak ve sosyal mesafe, maske takma ve ellerimizi dezenfekte etme gibi yeni davranışlar birlikte olacak. henüz bir süredir bize. “

Avustralya, covid shills için mutlak bir sıcak yataktır.

“Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir.” üzerine 18 yorum

1. Batman dan kimler var. Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. . Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , mehmet – 259

2. Bu konu : ” Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 474

3. Bu konu : ” Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 124

4. Şırnak dan kimler var. Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. . Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun , memo – 313

5. Bu konu : ” Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler , emin – 324

6. Kayseri dan kimler var. Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , memo – 151

7. Bu konu : ” Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 73

8. Trabzon dan kimler var. Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. . selam arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 412

9. Şırnak dan kimler var. Aşı başka bir kuraldır, kuralların dışına çıkma yolu değildir. . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, teşekkürler , banu – 179

10. Çorum merkezden ben Hasan. Slm sayfanız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 00:25:56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link