Canavarın işaretinin Deccal’i takip edeceğine inanıyorum. Yeni Dünya Düzeni, Tanrı’nın yaratıcı olmadığını öğreten tek bir dünya dinine sahip olacak ve Tanrı’ya inanan hiç kimse topluma katılamaz, hapse atılamaz veya öldürülemez. Aşı, NWO yönünde bir adımdır.

54 Comments

1. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 51

2. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 407

3. Muğla dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 316

4. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 259

5. Aksaray dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , memo – 359

6. Aydın dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , gaye – 316

7. Erzurum dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , hatice – 354

8. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 277

9. Tunceli merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 23:18:53

10. Siirt merkezden ben memo. Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 23-07-2021 23:20:52

11. Sakarya merkezden ben memo. Selam paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-07-2021 23:24:17

12. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Slm siten inanki iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 455

13. Nevşehir dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım , Emine – 210

14. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Slm web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım , emin – 270

15. Kütahya merkezden ben ali. Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 23:31:19

16. Aksaray merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 23:31:25

17. Amasya dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , emin – 206

18. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 159

19. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 276

21. Kırklareli dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Mrb paylaşım inanılmaz iyi, tebrikler , Aylin – 162

22. Mardin merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım 23-07-2021 23:50:15

23. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 124

24. Niğde dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selamlar paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 53

25. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 363

26. Karabük dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 29

27. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 189

28. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

29. Bolu dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selam web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , ali – 262

30. Ordu dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Slm web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 255

31. Aydın dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Mrb siten inan ki güzel, şukuladım , memo – 83

32. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler , ziya – 444

33. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

34. Zonguldak merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-07-2021 19:09:21

35. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan cidden güzel, sağolun 31-07-2021 02:23:06

36. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-08-2021 17:30:32

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 394

38. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 02:30:08

39. Çanakkale merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-08-2021 04:53:12

40. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 61

41. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 13-08-2021 18:07:35

42. Adana dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 81

43. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Slm sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Bu konu : ” Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 304

46. Sivas dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selamlar sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler , ahmet – 91

47. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 15:21:56

48. Bursa merkezden ben memo. Selam siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 19:38:41

49. Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, tebrikler 12-09-2021 03:22:59

50. Burdur dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Selamlar bu web sitesi valla güzel, teşekkürler , ziya – 370

51. Gaziantep merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 17-09-2021 17:31:01

52. Elazığ dan kimler var. Aşı ‘Canavarın İşareti’ mi? . Merhabalar paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 446

Write A Comment