Aşı çipinin diğer kullanım alanları

Sadece burada tükürmek;

Bölgemde paralı küçük bir plastik cihaz yükleyerek geçiş ücretleri ödüyoruz. Ardından dedektörün altına girdiğinizde borçlu olunan tutar düşülür.

Aşı çipi “kuantum noktası” bunu yapabilirse, o zaman (banka hesabımıza bağlanmakta ısrar ettiğimizi varsayarak);

– “Ücretli” yürüyüş parkurları, araçlara bakılmaksızın eyaletler arası seyahat, tarihi yerler

– Sevmedikleri insanlarla (aşılanmayan kişiler) ilişki kurmak için fon ayırın

– Protestolara yakın olduğu için fon ayırın

– bir şekilde “iyi vatandaş” olduğu için fon ekleyin. Bundan emin değilim ama bunun bir şekilde bir salon monitörünün devriye gezmek ve yanlış davranan öğrencileri tanımlamak için brownie puanları almasının bir şekilde ilişkili olduğunu düşünüyorum.

“Aşı çipinin diğer kullanım alanları” üzerine 30 yorum

1. Mardin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 04-09-2020 13:47:16

2. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 12-09-2020 17:44:17

3. Tokat merkezden ben banu. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-10-2020 18:41:01

4. Bu konu : ” Aşı çipinin diğer kullanım alanları ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 264

5. Bu konu : ” Aşı çipinin diğer kullanım alanları ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 64

6. Batman dan kimler var. Aşı çipinin diğer kullanım alanları . Selamın aleyküm paylaşım valla mükemmel, teşekkürler , banu – 38

Yorum yapın