Hepimiz işyerinde COVID engelleyicileri, maskeleme önleyicileri ve vaxers önleyicileri anlamaya çalışıyoruz. Bu denizaltına tökezleyen ikramiye vurmuş gibi hissediyorum !! Lütfen beni aydınlatın! Tartışmak istemiyorum, sadece sizi ve her zaman neyle ilgili olduğunuzu anlamaya çalışmak istiyorum. Teşekkür ederim!

Author

26 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım

2. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, şukuladım 27-01-2021 09:12:27

3. Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım 27-01-2021 09:15:58

4. Bu konu : ” Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! ” çok güzel. Merhabalar siten inanki iyi, saolun , Hasan – 194

5. Iğdır merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, teşekkürler 27-01-2021 09:31:56

6. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 27-01-2021 09:44:29

8. Bu konu : ” Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 331

9. Şırnak dan kimler var. Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! . Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 128

10. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 417

12. Kütahya dan kimler var. Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! . Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 223

13. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 27

14. Trabzon merkezden ben hatice. Selam paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 04:11:58

15. Nevşehir merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, sağolun 14-02-2021 04:07:51

16. Rize dan kimler var. Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 145

17. Bu konu : ” Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 266

18. Burdur merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, face de paylaştım 09-03-2021 06:27:05

19. Bu konu : ” Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , Emine – 470

20. Selamlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. İstanbul merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım 20-03-2021 01:50:46

22. Bu konu : ” Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! ” çok güzel. Selam sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 72

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! . Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 365

24. Muğla dan kimler var. Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 181

25. Aksaray dan kimler var. Aşı / COVID komploları için makaleler ve kanıtlar arıyor. Mümkünse, kanıtınız için lütfen gerçek veya bilimsel alıntılar sağlayın. Muhtemelen herhangi bir YouTube videosu izlemeyeceğim. Teşekkürler! . Selam siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 90

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link